Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Létezik hatásos egér riasztó...

Létezik hatásos egér riasztó beltérre? (a macskán kívül)

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ma már NEM MINDEN MACSKA FOGJA MEG AZ EGERET!

Tehát, az sem tuti. Ha mát bekerült beltérre az egér, hiába van mindenféle ultrahangos riasztó, NEM TALÁL KI. A legalább 10.000 Ft körüli ultrahangos riasztót közvetlenül a bejárathoz kell tenni, hogy BE SE MENJEN! Nekem van, és eddig sikerült távol tartani a betolakodót.

2014. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát a házon kívül kell a védelmet megkezdeni. Bocsi, de az előbb lemaradt.
2014. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vizsla-t válasza:

Igen, ahogy előző válaszoló írta, van riasztó, hatásos, de arról szól, hogy a kívülről érkező rágcsálókat tartja távol.

Most, az ősz közeledtével nagyon időszerű, mert az eddig a szabadban nagyon jól megélő rágcsálók igyekeznek fedett menedéket keresni. A macskák - sajnos "wiszkázódtak" - többségüket a futó fonál guriga jobban érdekli, mint az egérvadászat. Szerintem már fel sem ismerik az egeret, a nagyobb "jószágtól" határozottan félnek. Ha mégis észleljük bentlétüket - szag, ürülék, megrágott tárgyak stb. - a "kiiktatásukra méreg helyett praktikusabb a kihelyezett ragacsos fogó. Az állatvédők most felhördültek. A méreg valószínű elpusztítja , de olyan helyen múlik ki, hogy csak akkor vesszük észre az "eredményességet", amikor már kibírhatatlan "illat" terjeng a helyiségben. Nehezen találjuk meg a tetemet, az "illatot" hónapokig el kell viselni. Én több mint egy éve helyeztem ki a melléképület két legfertőzöttebb helyiségébe, kipróbálom alapon, és teljesen hatásos. Egyébként ilyenkor a nyílászárók nagyobb réseit meg kell szüntetni.

2014. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ötlet arra vonatkozóan, melyik elektromos riasztót érdemes megvenni? (pontos típus, esetleg link hozzá)
2014. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!