Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Dohos szagra ózongenerátor?

Dohos szagra ózongenerátor?

Figyelt kérdés

Penészedés megszűnt a szobában, de az ágynak és a szőnyegnek kicsit dohos szaga maradt.

Erre megoldás lehet az ózongenerátor?

Elméletben működhet mégis kicsit szkeptikus vagyok.


2014. dec. 31. 12:36
 1/4 anonim válasza:
hmmmmm érdekes
2015. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szénszűrőre esetleg gondoltál? Tudom, hogy a hűtő dögszagát és képes magába szívni...


Mosd ki az összes ágyneműt és a szőnyeget is, majd. Addig is rakd ki a szobából, ha tudod.

Szerintem meg még az is jól jönne, hogy megtömöd a szobádat mindenféle cuccal, ami magába szívja a nedvességet. :D

2015. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mivel az ózon nagyon erős fertőtlenítő, jól használható a penész ellen. Nem véletlenül használják is erre. Kérdés, hogy egy ágyba milyen mélyen jut be az ózon, és milyen mélyre ment a penész.
2015. jan. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, működhet, oxidálószer, elöli a penészt és a spórákat is. Én hipoval próbálkoztam ugyanezzel, valamennyire az is hat, azt hiszem abból klór vagy valamelyik klór oxid szállhat fel. Mindenesetre egy kis párologtatás után kitisztult a levegő tőle. Nem egészséges közben a szobában tartózkodni, bár csak kis mennyiség szabadul fel. Semmiképp se keverd mással pl sósavval, mert a klór nagy dózisban halálos emberre is. Az ózonos penészölést úgy olvastam, hogy csinálja sok cég, de én ha lehet nem fizetek érte, hacsak nem tényleg komoly penészesedésről van szó, amihez már szakember kell.
2015. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!