Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez mitől lehet? Csótányok!

Ez mitől lehet? Csótányok!

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk, nemrég volt problémánk a csótányokkal, de miután kihívtunk egy írtót, illetve betömtük a lyukakat ahonnan vélhetően előjöttek azután heteik nem volt semmi gond. Viszont tegnap is és ma is találtam csótányt, de már nem élt, ki volt száradva vagy nem is tudom. Pedig ma porszívózás is volt és akkor még nem volt semmi, mire hazajöttem meg ott volt, de nem élt, meg amikor összetapostam csak recsegett, mint a száraz falevél. Ez most akkor mit jelent?
2015. jún. 4. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltad a hullákat az irtásból.
2015. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy ugyesen megettek a sz*rhaziak a merget, es most pusztulnak bele. Fogsz meg talalni, az tuti, de jo esellyel mar csak doglotteket.


Ha jot akarsz, veszel ilyen bio-csotanycsapdat, amibe belemasznak, ha meg tudnak, es bele is ragadnak. Ilyet ni: [link]

2015. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Igen, végleg kiirtani csak ilyennel lehet.
2015. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont én csak azt nem értem, hogy a permetezés már több héttel ezelőtt történt, azóta már fel is mostam meg minden. És akkor hogy lehet az hogy előjött egy csótány ami délelőtt még nem volt sehol (hiszen porszívóztam is), majd amikor hazajöttem munkából akkor már ott volt a szoba közepén a tetem.
2015. jún. 4. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ette meg a kiszort merget - vagy epp mostanra hatott ra.
2015. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!