Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Poloskaírtás Budapesten?

Kérdezlek kérdése:

Poloskaírtás Budapesten?

Figyelt kérdés
Gyötör a poloska esténként. Szétnézek mindig, és folyamat gyilkolom őket, így nincsenek sokan, de az a kevés is sok. Szeretnék tőlük végleg megszabadulni. Érdekelnek a tuti tippek is ellenük, de azért ami elsősorban érdekelne, hogy ki az aki már irtatta őket? És mennyiért, melyik cég csinálta, és mennyire voltak hatásosak?

2015. aug. 15. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
BioKill és fekete Mortein.Többször kell használni.kb. két hét múlv ismételni az írtást.Az ágyneműt forró vízbe kell kimosni vagy átvasalni.Ha nem sikerül kiírtani, akkor nagyon elszaporodnak és lehet az ágyat is ki kell dobnod.Általában fában szeretnek élni.Lehet az ágy,ablak,asztal,parketta.Találd meg a lakóhelyüket és oda fújd a rovarírtó spayt.Küzdjél meg vele te, de gyorsan.
2015. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már látod őket, akkor sok van, mielőbb hívj rovarírtót, mert ők a teljes lakást befújják, padlótól a karnisig. Legalább kétszer kell írtani 1 hónapon belül, az árak változóak, négyzetmétertől függően 10-15ezer egy írtás, sok helyen a harmadik garanciális, ingyenes.


Persze ha társasházban laksz és máshol is van, akkor nagy a visszafertőződés veszélye.

2015. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem annyira sok nem lehet, mert reggelre már csak 1-2 csípést találok magamon, csak nagyjából rájöttem hol merre szeretnek elbújni, így vadászom őket, hipóval mosom a bútort amit szeretnek, plusz mivel tudom éjszaka szeretnek támadni a sötétbe, így lefekszem, és kis idő múlva elemlámpával átvízsgálom a fekvőhelyem környékét. Nincs nagy zsufoltság a bútorokkal így nem olyan nehéz.
2015. aug. 15. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodjál mióta vannak.Biztosan behurcoltad őket.Valami új dolgot vásároltál .Vagy a használt turkálóból esetleg valamit.Vagy szállodából.Bárhonnan is jöttek.Sajnállak mert tényleg éjszaka támadnak, és így nem tudsz akkor pihenni.De hidd el megéri a küzdelem, mert egy szép napon elfogynak nem lesznek, csak okosan és következetesen.Én ezt végigcsináltam.Fa ablak repedéseiből jöttek nálunk.De már nincsenek.
2015. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondnom, ha már látod őket akkor sokan vannak. Hívjál szakembert, nagyon nehéz megszabadulni tőlük, különböző helyekre lepetéznek és gyorsan szaporodnak. Észre sem veszed és már százával vannak.
2015. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előszeretettel húzódnak meg az ágy farészei közti repedésekben, vagy az ágy kárpitja és a farész közti résben.


Ha egy vékony pengéjű késsel benyúlsz ezekbe a résekbe, repedésekbe, és a pengét szép lassan végighúzod, az ott megbúvó poloskákat szétvágod.A késpenge véres lesz.


Ezzel a módszerrel nappal tudod ellenőrizni, vannak-e és hol vannak ezek a vérszívók.


Egyébként én is a minél hamarabbi és szakmabeliek általi irtást ajánlanám.

2015. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
irtás. [link]
2015. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!