Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szeged belvárosában hol...

Szeged belvárosában hol tudnék patkánymérget venni?

Figyelt kérdés

A kis Tesco-ban nincs, a nagy Tesco-ba pedig nem tudok kimenni a város szélére.

A belvárosban hol tudnék ilyet beszerezni?


2015. szept. 14. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Többet ér egy patkányfogó, a mérgek szart sem érnek.
2015. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A körúton, nem messze a baglyos antikváriumtól kifelé, a Mátyás tér felé van egy háztartási bolt, ott van. Ha még megvan, három éve nem voltam szegeden (és 16 éve laktam ott utoljára) , akkor még megvolt.

De! A legtöbb patkány a szabadforgalmú irtószerekre rég rezisztens. FLuorkumént vagy bromfenkument kel szerezni, de azt csak hivatalos patkányirtók kapnak.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha nem tudsz ismerősként hivatalos kártevőirtót (vagy nem tudsz kiszedni professzionális csalétekdobozból) akkor inkább a mechanikus rácsos-megfogós patkánycsapdát javaslom. A lecsapó patkánycsapda, a "nagy egérfogó" szintén sz..rt se ér, a patkány túl óvatos, nem megy bele.

2015. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült megfogni őket a lecsapós fogóval. Ezek biztos ilyen tudatlan kisvárosi patkányok voltak.

Ha mérget veszel, akkor ne granulátumot vegyél, hanem rágcsálóirtó pépet. Jóval drágább ugyan, mint a lecsapós fogó, apámnál ez is megfelelően működött.


Nem tudom amúgy, miért mindenki a Tesco-ban akar mindent venni, nem szaküzletben, ahol pedig minden olcsóbb, meg ahol értenek hozzá.

Én ugyan csak egyszer jártam Szegeden, de a gugli jobban ismeri a terepet, elsőnek ezt dobta ki:

[link]

2015. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!