Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan rakhatom ki őket?

Hogyan rakhatom ki őket?

Figyelt kérdés

A kategória sem véletlen. 6 roma származású személy költözött a lakásomba albérlőként és nem hajlandóak elköltözni. 3 emberrel állapodtam meg 80e Ft bérleti díjjal, azóta 6-an laknak ott, azt állítják, hogy felújították a lakást, bizonyítsam be, hogy nem fizetnek. Nem merek odamenni, fenyegetnek, erőszakosak és legutóbb is, mikor odamentek majdnem megvertek, kilökdöstek a saját lakásomból sérüléseket is okozva. Fenyegetőznek, hogy kiírtják a családomat. Árulni sem tudom (eladáson gondolkodtam). A rendőrség nem tesz semmit, még én vagyok a "hibás" náluk.


Hogy oldhatom meg, illetve melyiket válasszam? Küldjek rájuk fizetett embereket, akik erőszakos módon kirakják őket vagy jogi úton? Illetve az utóbbi mennyi ideig tart? Mert nekem fontos, hogy hamar elintéződjön, nincs hol laknom, mert nem mennek el, gyakran utcán alszom.



2015. nov. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nem szabad se gyerekeseknek, se cigányoknak kiadni a lakást, mert életed végéig sem tudod őket eltakarítani, akkor sem ha nem fizetnek. Rendőrségen feljelentést kell tenni, és reménykedni a legjobbakban.
2015. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen szerződést írtatok? Ha közjegyző hitelesítette, és van benne felmondási záradék, a jegyzőnél kérheted a végrehajtást. Ha más szerződést írtatok, vagy szóbeli a megállapodás, akkor bíróság. Utóbbi esetben keress ügyvédet is.

Az egyéb atrocitás (zaklatás, testi sértés) sima rendőrségi ügy.

2015. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írtatok szerződést, akkor akár fel is jelentheted őket, hogy valaki van a nem használt lakásodban. Utána ők bizonyíthatják az igazukat, hogy mit is keresnek ott.
2015. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kiad-lak ***** válasza:

Neked sürgősen ügyvédre van szükséged, nem az itteni válaszokra.

Kulcsinfókat nem közöltél, ezért nem lehet válaszolni a kérdésre. Nem tudjuk, hogy szerződtél, van-e szerződés, ha van akkor milyen, nagánokirat, vagy közokirat. 99%-ra veszem, hogy nem közokirat.

Ha magánokirat, akkor csak perrel üríthető a lakás.

2015. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!