Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A szobánk plafonján ahova...

A szobánk plafonján ahova most költöztünk molylepke hernyóját találtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiderült ebben a szobàban pucolt diót tàroltak,ezelőtt.A kérdésem hogy ezek eltűnnek maguktól?Ha a lepkéket megfogjuk?Azt kettőt làttam eddig.Mert felporszívóztam de padlószőnyeg van többet nem nagyon tudok tenni. :(

2016. jan. 11. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
hívj szakembert rovarirtáshoz! max 15 ezerből meg lehet úszni
2016. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni feromonos molycsapdát ruhamoly és élelmiszermoly ellen is, amibe beleragadnak a lepkék. Ha a mennyezeten van, az nem ruhamoly, legfeljebb élelmiszermoly hernyója, de valószínűbb, hogy másfajta gyümölcsmoly. Mindenesetre semmi veszélytől nem kell tartani.
2016. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha nem szeretném körbepermeteztetni a lakàst mivel pàr hónapos babàm miatt?Akkor van esély rà hogy eltűnnek maguktól ha csak pàr darab van?
2016. jan. 11. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat
2016. jan. 11. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elektromos rovarcsapda segíthet az eltüntetésükben, ha gondolod. Nekünk bevált molylepkékre.

[link]

2016. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!