Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Biokill rovarirtót baj ha...

Biokill rovarirtót baj ha elfelejtettem felrázni használat elött?

Figyelt kérdés

az van rá írva hogy fel kell rázni fújás elött de elfelejtettem.fújjak újra? így nem hat?

mert találtam egy bogarat ráfújtam próbaképp arra is felrázás nélkül és pár másodpercig birta élve.akkor mért kell felrázni?


2017. jún. 3. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted azért írták rá a felrázást, hogy sportolj egy kicsit? Egészséges életmód meg ilyenek? :)

Gondolom, ahogy mozgattad, csak rázódott annyit, hogy a kevésbé tömény része is tartalmazzon hatóanyagot. De ha nem így totálban fújod face to face, hanem nagyobb területet befújsz, akkor már nem fog hatni.

Vagy éppen ellenkezőleg, ha a hatóanyag az oldat legnehezebb része, akkor kifújtad az összes hatóanyagot, a maradék már lájtosabb lesz.

Ezt nemigen tudja megmondani itt senki, hogy a hatóanyag az oldat aljára van leülve, vagy a tetején úszik. Csak az biztos, hogy nincs egyenletesen elkeveredve.

2017. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!