Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányírtáshoz Nyíregyházán...

Csótányírtáshoz Nyíregyházán kit hívjak?

Figyelt kérdés

Sok csótány van és most untam meg.

csotanykommando- ról vélemény, tapasztalat?? Köszönöm szépen


2017. okt. 9. 21:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Tényleg elpusztulnak az uborkától ?
2017. okt. 9. 22:02
 2/8 anonim ***** válasza:

"Tényleg elpusztulnak az uborkától ?"

Ha pontosan célzol akkor igen, elpusztulhatnak a fürtös az uborkától! Kígyó uborka esetén könnyebb, azt nem muszáj eldobni, agyon is ütheted vele.

Mivel nem írsz semmi konkrétumot (családi ház, lakás) így nehéz tanácsot adni.

2017. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Családi kertes ház, 100 m2. Leginkább egy szobába van nagyon, de tudom, hogy az egész házat irtani kellene. Most vettünk egy szert, Piretox EC Rovarirtó koncentrátum ...El kell keverni vízbe és kifújni..

Ha nem jön be tanácstalanok vagyunk. :/


Nagyjából irtót se találtunk, mert egy házért nem jön ki azt mondta. :)

2017. okt. 10. 14:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyám nevelőszülő és a legutóbbi gyerek, akit be fogadtunk, az egy 16 éves prosti volt. Most őszintén ez volt a helyzet, nem köntörfalazok... Nem sokáig volt itt, mert nevelhetetlen volt, elszökött, de a cuccaival hozta ezeket az undorító bogarakat ide, azóta egyre több lett.. Előtte soha nem volt ilyen a házba, bár ezek is csak éjszaka vannak. Alapvetően tisztaság van, próbáltunk minden szerrel, ami kapható a boltba, de ha valaki pont venne csótányirtó sprayt boltból, szólok, hogy nem lesz jó semmire, az pusztul el amelyikre közvetlenül ráfújod, de olyat, hogy " 3 hétig ott a hatása a sarokba" vicc,sajnos. :)
2017. okt. 10. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak a komplex irtás a megoldás.

Azt nem tudod megcsinálni, hogy egyenként levadászod őket.

A boltban kapható irtószerek, meg csalétkek szinte hatástalanok. Esetleg mezőgazdasági boltban lehet kapni csótányirtó gélt, azzal még lehet házilag próbálkozni.

2017. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a cucc amit vettünk hatásos volt. Sorba pusztulnak el, alig látni már.. mezőgazdasági boltba vettük mi is, a többi fújós tényleg hatástalan.
2017. okt. 23. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Kertesbe nagyon ritka vendég a csótány, meg kell találni honnan jöttek pontosan
2017. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is ritka, mert 40 év alatt még ilyet nem láttam. De mióta a gyermek idekerült ki tudja honnan igazából, azóta van.. De már egyre ritkább.
2017. nov. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!