Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez a szúnyogriasztó ér valamit?

Ez a szúnyogriasztó ér valamit?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 9. 06:51
 1/2 A Tengerész ***** válasza:
Ezt a típust sajnos nem ismerem. De használtam korábban konnektorba dugható szúnyogriasztót. feltételezem, hogy a működési elv azonos, valami olyan frekvenciájú hangot gerjeszt amitől azt várja a készítője, hogy a szúnyog utálni fogja és nem megy oda. Nos nekem volt ami konkrétan a készülékre szállt le, szóval nem ért semmit. Hasonlóan jártam a patkányriasztóval, az se ért semmit. A véleményem az, hogy ezeket a kütyüket nem használatra hanem eladásra gyártják.
2018. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy ezek az elektromos kütyük nem érnek semmit.


Viszont a családi házam padlásán él vagy száz denevér. Na azok tökéletesek. Elvétve jön be egy-egy szúnyog a lakásba. Csak kicsit problémás lenne őket magunkkal vinni egy túrára.


(Lehet, hogy nem száz, hanem több. Meg kéne mérni, hogy mennyi guanót termel egy denevér egy év alatt. Évente 6-8 liternyit szoktam összesöpörni a padláson.)

2018. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!