Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen állat lehet az amely...

Milyen állat lehet az amely nem hagy nyomot, diót nem eszik viszont papírt igen, de lyukban él?

Figyelt kérdés

5 napja küzdök vele, a csatornához közel naponta egy pinpong labda nagyságú lyukra vagyok figyelmes, naponta betemetem vakolattal, mivel szárazkapú ezért az is jó lenne, de ez a valami kiássa. Tegnap nyomok reményébe lágy vakolatot és hintőport szórtam ki, hogy ha arra jár kábnyom alapján beazonosítsam a lényt, de semmi ,csak lyuk és körülötte elcsattant egér, illetve patkány fogó vár már két napja.


Viszont érdekesség, hogy 2 nappal ezelőt unalmamba tettem oda elvesztett tippmix szelvényt a lyukhoz, rátéve fát, a tippmix papírt feléig jól látható módon elrágta megehette. Törött üveget is magával visz a lyukba, sőt a mellette lévő purhabot is megrágta.


Szerintetek mi lehet ez? Mennyi az esélye, hogy nem valami aranyos állat? Mert ma veszek egérragasztó csapdát, és félek ,hogy valami cuki cickány vagy valami más lakik ott. De ha patkány vagy egér azokat gond nélkül likvidálom.


2018. júl. 8. 08:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A dió a patkány és az egér fogókba volt..
2018. júl. 8. 08:34
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem ért hozzájuk.
2018. júl. 8. 08:35
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez valami hibrid evolúciós lény lesz. Én azt mondom kezdj el rettegni. Legközelebb a kutyát csócsálja meg. :D
2018. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ravasz egér, amelyik átlát a szitán (csapdán)
2018. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet, most gyújtottam be neki, nem is mozog. Én nem értem.. de ma beragad azt tudom.
2018. júl. 8. 11:59
 6/23 anonim válasza:
Ha esetleg sikerül elkapni, akkor leírod nekünk?
2018. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Persze. :) ha nem ronda még a személyiségi jogait is megsértem. Mármint ha nem +18.
2018. júl. 8. 14:58
 8/23 anonim válasza:
Kíváncsian várom mi lehet ez a kis lény :D
2018. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én máris megkedveltem. Akármilyen lény is legyen.
2018. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én nem, sajna, mivel a csatornánk közvetlen közelébe van, és egy nagyobb vihar eláztatta a falat a kapuba ( szárazkapú ) és aggódok, hogy ne legyen szint különbség, tehát ne mossa ki a víz a kaput plusz jött ez a valami ez még meg is gyengítheti a talajt, vettem is betont, ha megvan a gonosz kap betont a lyuk. De jófej vagyok , nem öntöm be most, pedig megtehetném.


Ha megfogom a ragasztóval szerintetek mit csináljak vele? Én egy humánus ember vagyok, úgy adjatok tippeket.

2018. júl. 8. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!