Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Valakinek ötlete légylárvák...

Valakinek ötlete légylárvák ellen?

Figyelt kérdés
Úgy két hete jelentek meg, de nem is étel közelébe hanem a padlón de annyi mintha valaki marékkal szórta volna ki őket. Kerestem hátha leesett valami étel darab amiatt lettek de nem találtam sehol sem. Legyek ellen ragasztó is van kint, meg légyölő sprayt használok de így sincs sok légy csak a sok kukac. Hogy tudnám őket kiírtani? Hiába fújom le őket pár nap múlva megibt van egy csomó.
2018. aug. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Takarítás!
2018. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig az biztos, hogy nem a semmiből keletkeztek.

Vagy a szobában van valami, amiben idáig fejlődtek, vagy egy nyitott nyílászárón jöttek be, pl. egy közeli döglött egérből.

2018. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen van takarítva, panel lakás így nem hiszem, hogy kint döglött meg valami. A konyhapadló közepén gyülekeznek mindig és ott sincs semmi. Hűtő el lett húzva, a konyhapult alatt ki lett sikálva, máshova nem eshetett semmi sem.
2018. aug. 29. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a felső szomszéd megvan?
2018. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a feletted lévő lakásból hullik.

Esetleg ha mostanában hőszigetelést végeztek a házon, a denevérek nem tudnak kirepülni és elpusztulnak a fal réseiben.

2018. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szent Isten, ez hátborzongató!Biztos alaposan ki van takarítva? Akkor meg nézz át minden rést, repedést, hogy honnan jönnek/pottyannak...! Szegény...
2018. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!