Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mikor ragad bele az egér?

Mikor ragad bele az egér?

Figyelt kérdés
Tegnap hangokat hallottam a padlás felöl ami szerintem egér lehet. Tetőtéri szoba padlásáról lehet hallani. A gipszkarton miatt elég hangosan lehet hallani a mászkálást meg a kaparászást. Ma raktunk fel 4 karton lap Biostop egérfogó ragasztótt kettőbe raktunk középre füstölt kolbászt. Mikor fogja meg a ragacs?

2019. jan. 4. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Remélem soha. Az egérragacs hosszú és rettenetes kínszenvedést okoz az állatnak mielőtt elpusztul. Ha kicsit is humánus vagy, próbálkozz mással, pl. egérfogóval, az rögtön megöli.
2019. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ja-ja én is betiltanám a ragacsot. Oké, hogy kártevő az egér, de akkor is állatkínzás. Egérfogó rögtön agyonüti, nem szenved.
2019. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Aki a ragacs ellen ágál annak szívesen elengednék egy fél vödör egeret a lakásában.


Akkor fogja meg, ha arra jár.

A kolbász nem a kedvenc kajája, de finomabb, mint a papír vagy a műanyag.

A diót, szotyit sokkal jobban szeretik.

2019. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

"Aki a ragacs ellen ágál annak szívesen elengednék egy fél vödör egeret a lakásában."

Hát téged se az eszedért fognak elrabolni. Nem azt írta senki, hogy szereti ha egér van a házban, hanem hogy létezik a ragacson kívül sok más módszer, amivel ki lehet irtani a rágcsálókat. A kedves megnyilvánulásodra válaszul meg sokan gondolják, hogy ők meg szívesen látnának téged beleragadni fél mázsa ilyen ragacsba, aztán megtudnád, mit éreznek szerencsétlen egerek órákig, napokig...

2019. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napokig?

Persze.

Pár órán belül megdöglik.

Hidegben fél órán belül.


De ha mondjuk mérgezik, akkor tényleg napokig senyved, míg vége lesz.

2019. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös! Nagyon el vagy tájolva. Honnan veszed ezeket a marhaságokat?! Napokig(!) is kínlódhat a ragasztóban! A méregtől hamar elpusztul, nem szenved sokáig. Nézz utána a szakirodalomban!
2019. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Hogy honnan veszem?

Tapasztalat.

Korábban nyulakat és tyúkokat tenyésztettem.

És rengeteg egeret likvidáltam.

Mikor pár óránként jártam ki a ragacsos csapdákat megnézni, nagyon ritkán találtam benne élő egeret.


A ragacs elrontja a bunda hőszigetelését és nagyon gyorsan kihűl a relatív nagy testfelület miatt.


De még, ha 30 fok is lenne se bírná egy napik víz,kaja nélkül.

Ez is tapasztalat: élvefogó csapdában nem bír ki egy napot egy egér.

2019. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!