Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ultrahangos pókriasztó ér...

Ultrahangos pókriasztó ér valamit?

Figyelt kérdés
Főleg kültérre teraszra akarom

2019. márc. 10. 12:41
 1/6 Tak válasza:
El fog hangolódni a párás környezet miatt,így nem lesz jó.
2019. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Persze, amennyiért megveszik, annyit ér.


De mi a fene bajod van szerencsétlen pókoktól? Seprűvel leszeded a pókhálót, 2-3 alkalommal és megunják, elmennek.

2019. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nyaralóról beszélünk és ha egy hétig nem vagyunk ott visszaköltöznek, mind a lányom mind a felségem fosnak tőlük. Én egyébként szeretem őket. Továbbá összeszarják a követ. Mindig apró fekete pontok vannak a világos csempén. :)
2019. márc. 11. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Opsza :) Minden nőnek pók, egér és kígyófóbiája van. Attól félnek, hogy bemászik "oda"? :)))
2019. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem ér az semmit, de hallani a rohadt sipolását, ami idegesítő, olyan mint a madárriasztó, sípol, még a lakásokba is behallatszik, de a madarak pont letojják, szó szerint is.
2019. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem venném biztosra, hogy az pókkaki. (De én nem értek hozzá.)
2019. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!