Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi okozza ezt a hangya inváziót?

Mi okozza ezt a hangya inváziót?

Figyelt kérdés

Panel lakásban lakom a negyedik emeleten. A nappaliban az utóbbi hetekben sok a hangya. Mi okozza azt, hogy idejönnek? Itt nincs mozrzsa, ugyanis a nappaliban nem eszek sosem. Mégis ma arra jöttem haza, hogy tele van a padló hangyával. Lefújtam őket, most mindjárt porszívózhatom össze.

Mit lehet tenni?



2019. jún. 12. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell keresni, hogy hol jönnek be a lakásba és ott tenni ellene. A "lefújás" csak tüneti kezelés, ettöl nem tünnek el, csak magad meg a családodat mérgezed a szerrel.
2019. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A konyhában vagy a szomszédban táplálkoznak. De mászkálnak mindenfelé, keresgélnek, lehet, hogy a szobanövények alól szereznek vizet.

Valamilyen hangyairtó csalétekkel kellene próbálkoznod, ami nem csak a lefújt dolgozókat öli meg, hanem a teljes bolyt. Én most ezt akarom kipróbálni:

[link]

2019. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!