Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Van aki használt már műanyag...

Van aki használt már műanyag varjút galambok ellen?

Figyelt kérdés

Mennyire vált be?

Most gondolkodom,hogy veszek egyet.



2019. jún. 28. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél mert semmire sem jó. Egyszer, hogy én is vettem, de 2 nap után odaült a galamb mellé. Illetve utánaolvastam, és a galamb elég okos, így ami nem változik, az kezdi nem zavarni. De egyéb fórumon is sokan akik vettek jelezték, hogy rövid ideig, vagy addig sem jó.

Többet ért a forgó vibráló összekötözött, lógatott CD.

De igazán csak olyan valami jó mint erkélyre a madárháló.

2019. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keletiben vannak kirakva sólymok, ott ülnek mellette a galambok gond nélkül.
2019. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az erkélyemre hálót tettem, de a legfelső 15-20 centi kimaradt, mondván, ott úgysem jönnek be.


Pár nap múlva már volt bent galamb. Megfogtam és kidobtam egy másik szoba ablakon.

Pár nap múlva megint volt bent, megint kidobtam.


Pár nap múlva tele volt galambokkal. Akkor egyet elkaptam és átvittem egy ablakos szobába és ott kiengedtem. Mire vissza mentem, a többi felül mind kirepült. Megtanulták hol tudnak ki-be járni.


Addig jártam zargatni őket, mire végül megunták és már nem jönnek.


De azért időnként meg kell nézni, mert gondolnak egyet és befészkelnek megint.

2019. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!