Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen permetet kéne használno...

Milyen permetet kéne használnom levéltetvek ellen?

Figyelt kérdés
A ginko biloba növényem bonsaiként tartom a szobában, megjelentek a földjében szárnyas levéltetvek és olyan, mintha a földre cukor lenne szórva, gondolom szaporodnak is rendesen. Nem tudom, milyen permetet használhatnék, ami nem jelent problémát a későbbi lakásban való tartózkodására és a növényt sem károsítja.

2019. júl. 5. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ezek lisztecskék .Mivel mindenhogyan el kell menni a mezőgazdaságiba ,ott majd ajánlanak szert erre .
2019. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levéltetvekre én pl Mospilan, Actara, Karate szert használok kint a szabadban, de inkább vigyél egy levelet egy gazdaboltba és ott tudnak majd 100%ban segíteni.
2019. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lakásban való tartózkodásra egyik permetszer sem jelent problémát, de permetezni csak szabad levegőn kellene és amíg nagyjából meg nem szárad addig kint kell hagyni. Ja meg ha van háziállat ami rágcsálná a levelét néha, akkor értelemszerűen elkeríteni 1-2 hétre.
2019. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy a földben vannak szárnyas levéltetvek. Ami 100 %-ban kizárt.

Miben hasonlít cukorra a föld teteje? A talajfelszín színeződött el, és porcukorra gondolsz? A tüneteket és az állatot egyértelműbben kellene meghatározni. Netán fotót mutatni.

A szabadforgalmú rovarölők egyébként nem gázosodnak egyáltalán, azaz nem jelentenek problémát a lakásban, valamint azért növényvédők, hogy védjék a növényt, ne károsítsák.

2019. júl. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!