Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rózsaszín falhoz, és üvegtéglá...

Rózsaszín falhoz, és üvegtéglához milyen színű/fazonú függöny illik?

Figyelt kérdés

A hálószobámban rózsaszín a fal, a bútorok semleges színűek, az ágy vajszínű, a szekrény sima világosbarna, az íróasztal fehér, semmi extra. Laminált padló lesz, arra lesznek ilyen...kis szőnyegek (azokat sem tudom, hogy milyen színűek legyenek - ebben is segíthettek;) ).

Az ablakom üvegtéglából van és egy bukó ablak van rajta. Olyan mint ez: [link] , csak a nyitható rész is üvegtéglából van.

Szeretnék az ablakra függönyt, simát, és sötétítőt is, csak nem tudom milyen függöny illene ehhez az ablakhoz. Földig érő, vagy az egész ablakot eltakaró szerintem nem, mert ezen az ablakon nem lehet átlátni. De mégis akkor milyen?! Ja, azt eldöntöttem hogy ez a függöny fehér lesz, maximum minimális mintával. De milyen formájú?

A másik probléma pedig az hogy a sötétítő milyen legyen.. Formára is meg színre is.. A rózsaszín falhoz milyen színek illenek?

Kb ilyen rózsaszín a fal: [link] (egy picit lehet hogy világosabb)

Látom itt zöld van mellette, de zöld sötétítő függöny illene hozzá? Vagy milyen más szín?

Köszi!

17/L


2010. júl. 13. 21:15
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem Vagy fehér vagy rózsaszín illene a szobádba!!!!!!

Valami virágok is lehtnek rajta

2010. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha világos rózsaszín a fal, akkor egyértelműen egy sötét rózsaszín szín fog beválni! ha sötétebb, akkor nyilván világosabb szín lesz jó, bár ha erőteljes színe van a szobádnak akkor fehér, vagy vaj színűt vegyél!
2010. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!