Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a neve ennek az anyagnak?

Mi a neve ennek az anyagnak?

Figyelt kérdés

Olyan anyagot keresek, ami filc, vagy valami hasonlóból áll, mindkét oldala öntapadós ragasztóval van bevonva. Ez arra való, hogy felragasztható valamilyen sík felületre, és utána erre a filcszerű anyagra lehet ragasztani mindenféle papírokat, cetliket, bármit. Könnyen leszedhető, erről az anyagról is a rá ragasztott papír, meg maga az anyag is viszonylag könnyen lehúzható a felületről.

Ismerős ez valakinek? Angliában jártamban láttam ilyet, de nem tudom, mi a neve.


2019. aug. 29. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Kétoldalú ragasztó.
2019. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. A baj az, hogy ha ezen a néven kérem bárhol, akkor leginkább egy tekercs kétoldalú ragasztószalagot adnak. Nekem annál sokkal nagyobb felületben kéne, és a ragasztóanyaga sem jó, mert olyan erős, hogy ha egyszer felragasztok rá valamit, azt sérülés nélkül nem, vagy csak nagyon nehezen lehet eltávolítani róla. Plusz maga a ragasztó is leszedi a falat, tapétát, ha el szeretném távolítani.


Ez az anyag, amit keresek, hasonló egyébként, csak nem két centis csíkban, hanem (kb. méternyi) széles tekercsben adják, és a kétoldalú ragasztónál sokkal kevésbé "ragaszkodó" ragaccsal van bevonva.

2019. aug. 30. 07:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De van ez is.

Tegnap a Raycher József krt-i boltjában egymás mellé rakva láttam a tekercsessel. De kínaiban olcsóbb, 300 méterenként van 5-6 kínai üzlet. :)

Tekercsben is van ez a szivacsos is.

Kreatív hobbi, ápisz, kínai.

2019. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnézem, papírboltokban meg hobbiboltban már néztem, nem volt. De kínai itt is van egy csomó, ez jó ötlet, köszi :) (Nem Pesten lakom)
2019. aug. 30. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, biztos rendelnek neked!

Webáruházban is van.

2019. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy Tesco esetleg...
2019. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kétoldalas ragasztó fólia néven elég nagy választákot találtam neten, hajrá.
2019. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Ha már megtaláltad, segítesz nekem, és elárulod, merre bukkantál rá? Köszi előre is!
2019. szept. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!