Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Monitor tartó állványt hol...

Pszicho88 kérdése:

Monitor tartó állványt hol tudok venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapesten hol tudnék venni számítógéphez monitor tartó állványt? Állíthatót szeretnék venni, ami 23 colos monitorhoz jó és nem kell hozzá fúrni, faragni, illetve max 15ezer forintig keresek. Ha élőben meg tudom nézni az lenne a legjobb. Köszönöm.

2019. szept. 14. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Pékségben, cipőboltban vagy a hentesnél próbálkoznék először. Ha ezeknél nem kapok akkor utolsó esélyként megpróbálnék egy számítástechnikai boltot.
2019. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces Pistike

Láttam a kínálatot és nem tetszett. Nagyrészt a fém karos megoldás van, meg pár állvány. Nekem állvány kéne. Az árukeresőben 47 oldalt néztem végig és egy tetszett. Az érdekelt volna, hogy külföldről érdemes e rendelni és ha igen merről? Ide a szart hozzák be, ebből is.

2019. szept. 14. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!