Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ennél az esőztetőn...

Szerintetek ennél az esőztetőnél az extra vízáramlás mit jelent?

Figyelt kérdés

Ennél: [link]


Van benne esetleg valami fokozó?



2019. nov. 2. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az kizárt, hogy fokozó legyen.

Szerintem simán arra gondolnak, hogy sok vízsugár ér, nagy felületen érkezik a víz, nem egy negyedtenyérnyi felületen.

Hogy ne legyen túlzott nyomásesés, ezért nyilván nagyon kicsik a kiömlő nyílások, így vágni fog a víz.

2019. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam nem olyan erős a víznyomás, mint egy távfűtéses lakásban, mert a kazán nem bír olyan brutálisan nagy nyomást. Ebből kifolyólag a most használt ( éppen tönkrement) esőztető-nek is csak a belső körökben jött a víz rendesen a külsőkben csak ritkásan, némelyikben alig-alig többen pedig egyáltalán nem.


Ebben a helyzetben akkor nem sok értelme van egy ilyen fejnek, ugye? Nem leszek vele jobb helyzetben? Csak azért mert ez kb 80%-al drágább, mint egy ugyanolyan amit eddig használtam.

2019. nov. 3. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért kérdezz rá a kereskedőnél, hátha ért hozzá, de szerintem nem lennél ezzel se jobb helyzetben. Az árkülönbség valószínűleg a dizájn miatt van.
2019. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!