Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Emag-on kapható matracok...

Emag-on kapható matracok milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Néztem ilyen aloe vera-sat, meg 7 zónás hideghabosat. Viszonylag jó áron vannak, 140x200 40k


200ezreket nem adok egy matracért..



2019. nov. 11. 08:34
 1/5 Mr.Q77 ***** válasza:

40 E-Ft ért ne várj csodát, megnéztem ezt a 2 matracot.

L@faszjóska minőségi kategóriát képviselik (csak üres Marketing duma van a Részletek alatt is) .


Ne költs minőségi matracra hiszen csak az életed 1/3 át töltöd alvással, végül is megéri ezen spórolni.

2019. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok, ez csak egy duma, amit benyel a fogyasztói társadalom.


Emberek millárdjai alszanak jóformán a földön. Ne mondd már nekem, hogy egy 50ezres matrac olyan rossz..

2019. nov. 11. 11:24
 3/5 Mr.Q77 ***** válasza:

Nem olyan rossz a földnél biztosan jobb.


Én csak a kérdésedre válaszoltam.

Ezek az "olcsósított" matracok pont azt a kategóriát képviselik hogy: már éppen matracnak néznek ki, és épp elmondható rájuk hogy "memória habosak" vagy "hideg hab matracok", csak éppen semmi fejlesztés koncepció nincs mögöttük, a memória hab semmit se ér mert olyan vékony rétegben van hogy nem tudja kifejteni a hatást, vagy a hideghab olyan gyenge (kicsi sűrűségű) minőségű hogy, alig bír ki 1 szezont. A leírásban semmilyen konkrét adat ábra (7 zónásnál) nincs a matrac alapanyagára/kialakítására vonatkozólag.


Lehet ez a matrac is jó, de ha az lenne akkor a leírásból ez visszatükröződne. Aloe veras bulshit meg inkább nyugdíjas átverős/termékbemutatós vonal, felejtsd el.


Ez kb ugyanaz mint mint az előre összeállított "házimozi rendszerek" 100-200 E ft-ért. Amik papíron jól mutatnak, de a valóságban elég silány a képességük.


Ki kell szolgálni azt a réteget akinek nincs pénze komolyabb cuccra, de legalább így az ők igényei is ki lesznek elégítve.


De míg ez egy nélkülözhető termék a matrac alapjában fogja meghatározni hogyan alszol, hogyan pihened ki magad.


Amúgy pedig ha matracot akarsz menni menj el egy szaküzletbe és próbáld ki őket, sokat számít. Ez kimondottan az a termék amit ki kell próbálni, (és nem csak úgy rendelni találomra) legalább csak annyit hogy neked inkább memória vagy hideghab jön be jobban.

2019. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


És pl ez?


[link]

2019. nov. 11. 12:56
 5/5 Mr.Q77 ***** válasza:

Sajnálom


el kell hogy keserítselek, (nem vagyok matracszakértő) de amiben kókusz-réteg van azt elvből nem venném meg, mert az egy világos jelzés hogy a vevőt "hülyének" nézik, legalább is itt keleten


Mit keres a kókusz a matracban? Ha tőlünk nyugatabbra tennéd fel a kérdésed egy matrac szaküzletben hogy mutassanak kókuszbetétes matracot, furcsán néznének rád. 90 években ott elhalt ez a hullám.


Egyszerűen a kókusz egy ipari hulladék/melléktermék, és éppen itt a matracokban tudják a legolcsóbban "elsuvasztani" , és még kreálnak is valami marketinges hülyeséget hogy ez milyen jó ... Pedig semmi értelme.


Azt kell hogy mondjam hogy ~100 eFt az a határ (140x200) as méretben ahol jó minőségű és tartós terméket tudsz venni.


De jysk kicsit túlárazza a termékeit.


Már más hasonló hozzászólásban is őket ajánlottam (semmi érdek nem fűz hozzájuk) csak mert szimpatikus csapat én náluk próbáltam/rendelte, eddig.


pl ebben az árkategóriában ~100 e ft/140x200 ezt ajánlanám (hideghab kategóriában):

[link] (van puhább verzó is)


vagy ezt:

[link]

2019. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!