Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendeznétek be egy...

Hogyan rendeznétek be egy 3x3-as konyhát? Vagy ha valakinek ekkora van, mi ami jó vagy mit csinálna másképp? Képek is jöhetnek!

Figyelt kérdés

Szemközt lévő falon van középen egy utcára néző ablak. Ez a fal már el van a fejemben képzelve:

Praktikum szerint bal sarokban mosogató és mosogatógép, középen az ablaknál a munkafelület, jobbra az indukciós lap sarokban szagelszívóval. Ezen a falon ezek elég fix dolgok a kilátás miatt.

Számomra a két oldalsó fal kérdéses. A helyiség 4.fala nincs,az a feléig tálaló/bárpult.

Én nem szeretném teljesen körbe szekrényezni az egészet mert akkor semmi helyem nem marad úgy érzem. Még el kéne helyezni a mosógépet,egy két ajtós hűtőszekrényt és a sütőt. Köszi minden ötletet.



2019. nov. 25. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

"mert akkor semmi helyem nem marad úgy érzem. Még el kéne helyezni a mosógépet,egy két ajtós hűtőszekrényt"

Ha úgy érezném, hogy kicsi a konyha, kevés a hely, akkor biztos nem akarnám a mosógépet is oda tenni - meg nem akarnék kétajtós hűtőt se. Egyébként 9 nm nem olyan kicsi azért. (Bárcsak az enyém lenne akkora! :) )

2020. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Nem gondoltam, hogy ennyire nem jönnek majd ötletelni. Nekem a mosógép eddig is a konyhában volt, már az előző házunkban is és ahol most élünk ott is. Az egyébként a találó alá van betervezve,a pult mélysége miatt pont elfér. Igazából tényleg nem kicsi a konyha,de a két oldalsó falat valahogy nem képzeltem, hogy ha azok is végig be lennének építve, akkor mennyi helyem marad. Szóval nem lenne kicsi,de nem úgy képzeltem a teret. Egyenlőre egyik falon a nagy hűtő másikon a sütő van tervezve és akkor mind a kettő mellett van még hely elmenni a falig. Nem tudom mennyire érthető így rajz nélkül. Aztán úgy voltam vele, hátha más látja a fától az erdőt és ír egy teljesen új megvilágítást az egész berendezésre.
2020. jan. 2. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ekkora konyhám van és amit írtál elrendezés az ablakos falon ugyanaz, mint nálad.

Viszont az egyik falon földtől plafonig szekrény van, egyik oldalán a hűtővel mert egy lábosért, villáért, zacskó borsért nem akarok helyiségeken átrohangálni. A 3-ik fal üres, tulajdonképpen egy díszfal, (ez látszik a nappaliból) rajta órával.

2020. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!