Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek egy ilyen stilusu...

Szerintetek egy ilyen stilusu lakas megoldhato e ekkora osszegbol?

Figyelt kérdés
Lakast tervezek venni, ujepitesut kb 50 nm. Megoldhato e hogy hasonloan berendezzem 4 milliobol? (Persze ilyen szauna nem erdekel) de hasonlo az elkepzelesem mint amit linkeltem. [link]
2019. dec. 2. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát csak a bútorok és lakástextilek? Akkor szerintem igen. Ha nem a lakás része az álmennyezet és az ilyesmi burkolat akkor nem.
2019. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megoldható, különösen úgy, hogy én a fürdő hálószoba felőli falát biztosan nem bontanám le, csak a közbenső falat. Nekem nagyon nem tetszik a zuhanykabin a hálóban, de ez én vagyok. Ha nem akarsz szaunát, akkor a zuhany simán elfér a fürdőben.

A vécé is praktikusabb külön helyiségben, (szagok és látvány!)

Gyakorlatilag 2 falat bontanék, a már említett fürdő középső falát és a konyha nappali felé eső oldalát.

A konyha előszoba felőli falát meghagynám és egy díszburkolatot tennék rá, mert nem tudom mennyivel jobb ott a konyhaszekrények hátuljából egy "fal".(?)

Rögtön rengeteget spórolsz a munkálatokkal és a sittszállítással az így megmaradt pénzből máris megvan a konyhabútor árának nagy része, a többi, a bútorok már nem beruházás, ha okosan vásárolsz.

2019. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-eshez

* már nem NAGY beruházás

2019. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem konkretan ez a lakas tetszik, hanem ez a stilus. Es igen kulon furdore gondolnek en is.
2019. dec. 2. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz megválaszolni, mert nem tudjuk, hogy amit venni készülsz, milyen állapotban van, illetve most építik, vagy már elkészült?

Ha most építik, akkor szokott lenni lehetőség esetlegesen egyéni elképzelések szerinti módosításra, amik, hacsak nem luxus igények, az árba belefér.

Elvileg 4 millió Ft elég sok minden pluszra elég, ha a falak állnak és a víz/villany vezetékek jók, illetve csak a kiállásokon kell némileg variálni.

Tényleg nem lehet ezt most innen hasra csapva megmondani!

2019. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!