Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mik azok a dolgok amik egy...

Mik azok a dolgok amik egy hálószobában elengedhetetlenek?

Figyelt kérdés
Helló. Úgy döntöttem, hogy mostantól átrendezem a szobámat minimalista stílusra. Mindenből csak is a legszükségesebbek és ne tömegszámban legyenek. Sokszor nem tudok megválni holmiktól amiket évek múlva se használok. Bútorok is csak foglalják a helyet, pedig lenne mit kidobni, mást rakni helyére. Szekrényben is ok fölösleges apróságok vannak, de úgysem használom napi szinten, sőt évi szinten. Nálatok mik vannak a szobátokban? Mennyire zsúfolt stb. :D

2020. jan. 4. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Feltétlen kell egy kényelmes ágy! Esetleg még ruhásszekrény meg szönyeg. Minden más nélkülözhetö.
2020. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ágy, szőnyeg, gardróbszekrény vagy komód, éjjeli szekrény, lámpa, ha nő vagy, akkor fésülködő asztal.
2020. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A mi hálószobánk tényleg csak alvásra használjuk, kicsi, nem is lehetne telezsúfolni. Van egy ágy, 2 éjjeliszekrény kislàmpával, egy komód (apróságok, pléd stb.vannak benne), rajta tükör,1-2 dísztárgy. 2 növény. Ennyi a berendezés. Szekrény, polc, fotel stb. a nappaliban van, meg tárolásra beépített szekrények is vannak a lakásban.
2020. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Nálam van egy ágy, egy ruhásszekrény, éjjeliszekrényke, egy fotel a levetett ruháknak, és az agy fölött egy polc, azon vannak dezodorok, hajcsatok, gumik és sminkcucc.
2020. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Az előző albérletben 25nm volt a hálószoba, ott elég sokminden volt. A mostani hálóban van egy ágy, ruhásszekrények, egy szék és egy szobainas. Ja meg a szekrényhez éjjeliszekrény is tartozik.
2020. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Kinek mi. Nekem az otthonossághoz, a nyugalomhoz kell a keleti faliszőnyeg, a képek a falon, a könyvespolc könyvekkel, a tv, sőt a szobanövények is.
2020. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Az ágy mellett szerintem csak az éjjeli szekrény az, ami "nélkülözhetetlen". Kérdés, hogy milyen funkciót szánsz még a hálónak. Mert ha a ruháidat is ott tartod, akkor értelemszerűen ruhásszekrény / komód is kell.


Tőlem távol áll a minimalizmus.

Nálam ágy, éjjeliszekrény, ruhásszekrény, és rengeteg könyvespolc is van tele könyvekkel.

2020. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

"Bútorok is csak foglalják a helyet, pedig lenne mit kidobni, mást rakni helyére"


Akkor pont ugyanannyi szir-szar lenne, ugyanannyi helyet foglalva.

2020. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Ágy.
2020. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem erőltetem, hanem uj stílust kiprobalok a ketto kozott van kulombség és nem fogsz lebeszélni rola :D tudom hogy nem ebbol all, de attól lehet az
2020. jan. 6. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!