Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Édesanyám miért nem engedi,...

Édesanyám miért nem engedi, hogy vissza tegyem a rajzaimat - posztereimet a falra? 18/L

Figyelt kérdés

Ma lett készen a szobám a festéssel. A rajzaimmal elég sokat ( sokszor napokat ) dolgoztam. De, így , hogy nem kerülhetnek vissza a " fal díszeim " üres a polcom alatti rész. És rossz ránézni...

Majd közölte, hogy a polcok is üresen maradnak...

Megkérdeztem, hogy miért. Ő erre csak azt válaszolta, hogy mert csak...

Mindent ő döntött szinte el az életemben és most lett elegem.



2020. jan. 23. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Bárcsak nekem lenne egy lányom 😕

Bármit kirakhatnál a falra. Mindent megengednék 😟

2020. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint az első!
2020. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Horaires válasza:
Két ötletem van: talán épp nem volt türelme részletezni akkor, hogy miért nem akarja. Én rákérdeznék még egyszer amikor mindketten nyugodtak vagytok és ráértek megbeszélni. Illetve a másik ötletem, hogy ha mondjuk két-három kedvencedet bekereteznéd, azokat sem engedné kirakni?
2020. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát honnan tudjuk mi, hogy mi a kínja édesanyádnak? Régen töcskölt, vagy nagyon bénán rajzolsz.


Amúgy gondolom nem akarja, hogy a friss festést összecseszd gombostűvel cvagy ragaccsal. Erre jó megoldás, ha pl. parafatáblát használsz, vagy valami hasonlót.

A polcra azért nem teheted ki a cuccaidat, mert nem takarítod őket, megesz a por. Ha foglalkoznál vele, gondolom nem lenne gondja vele. Ha viszont rendben tartottad, akkor egyszerűen fapina, majd lelépsz otthonról nemsokára és azt csinálsz amit akarsz.


Ne haragudj, de ennyire bugyuta kérdésre jobb választ nem tudok kifacsarni magamból.

2020. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet rég volt elfarkalva. Apud tud segíteni?
2020. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!