Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez jysk-ben kapható bútor...

Ez jysk-ben kapható bútor üreges, kartonnal kitöltött bútorlap?

Figyelt kérdés
Vagy masszív préselt bútorlap? [link]
2020. febr. 8. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott van a leírásban, hogy MDF lap és melamin (vízálló műanyag burkolat).
2020. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de azt hallottam, hogy szoktak csalni az anyaggal és rétegek között kitöltik valami mással, hogy vastagabbnak/ masszívabbnak tűnjön. Nem tudom, hogy mennyire igaz, és fontos lenne tudnom.
2020. febr. 8. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Biztos lehetsz benne,hogy azok a vastag oldalak nem tömör anyagból vannak,hanem valami papírbetétes vékony lemez.


Ha ez az info nagyon fontos neked, hívd fel őket és kérdezd meg.

2020. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

HDF és MDF. Azaz a vékonyabb lapok MDF-ből vannak, a vastagabb lapok pedig (ránézésre is látható a vastagságából) két, egymáshoz ragasztott HDF lap, majd arra van rávasalva a fahatású műanyag. Úgyhogy én nem hiszem, hogy ezen aggodalmaskodnod kellene, ezen egészen nyugodtan ...... is lehet! A polcok tűnhetnek vékonynak, de 3 tagra van osztva, így 1 polc szélessége kb. 40 cm... azt akár tányérral is telerámolhatod, nem fog leszakadni, meghajolni.

Amúgy elmész a Jyskbe és megnézed, de(!) ha rendeled és nem rakod össze, csak megnézed a lapokat, akkor kötelesek 14 napon belül visszavásárolni amennyiben minden sértetlen.

2020. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat :). Egy asztalos megnézte de sajnos túl gyenge ahhoz, hogy megbírjon 400 kilót még akkor is ha zártszelvény "kerettel" lenne megerősítve. A gond a fedlappal van, jó vastagnak tűnik és masszívnak de belől üreges :(
2020. febr. 11. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!