Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megeri ez a zuhanyrendszer az...

Megeri ez a zuhanyrendszer az arat?

Figyelt kérdés

[link]



Abszolut nem ertek hozza, nem tudom azt se, hogy egy panelben hasznalhato e egyaltalan?


Mi az hogy termosztattal?

Tudom ugyanugy szabalyozni a hofokot mint egy normal csapon?


Olcso, draga ez ennyi penzert?


Majusban lesz furdoszoba felujitas es ilyet szeretnenk.

Kerem, aki ert hozza velemenyezze akar a termeket, akar magat a kerdest.


Koszonom.


2020. febr. 23. 18:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Aldis dolgokat mi nagyon sokat vasarlunk, bizonyis elektronikai termekeik pesig kituno minoseguek, nem kelti ocska, gagyi benyomasat.



En is vittem mar vissza pl tejhabositot, megmondtam hogy meggondultuk magunkat, nem kerjuk.

Kibontotta, megnezte, szo nelkul fizette vissza.


De ezek max 10 ezres tetelek.

Azert kerdeztem, hogy egy ilyen zuhanyrendszer, amirol meg azt se tudom mi az h termosztatos... :D mennyire eri meg, mit varjak tole stb stb

Elmegyek csutortokon megveszem.

Ha mar 3 evet kibir azt mondom megerte.

Sajnos a mai termekek nem lettek hosszabb idore tervezve...

2020. febr. 24. 21:26
 12/13 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy megveszed, ez nem olyan mint egy kádra szerelhető csap + zuhanyfej. Itt pontosan ennek a mérete alapján állnak ki a vízcső kiállásokkal, elromlik 2 év múlva, ilyet már nem kapsz, törhetik szét a csempédet ha nincs hasonló méretű.


Egy kludi, vagy grohe-vel azért bemeri vállalni az ember.

2020. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Ez a másik, aldi lidl szezonális. Egyszer van, többet soha nem kapsz.

Elromlik megy vele az egész fürdő. Még egy obiban kapható rendes elromlik kapsz belőle másikat. Lehet máshol, de lesz

2020. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!