Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy kanapét. Ennek a...

Vettem egy kanapét. Ennek a huzata olyan, hogy bármiben fekszem rá, feltölt sztatikusan. Utána félek a távirányítóhoz vagy más eszközhöz nyúlni, mert attól félek, hogy a tv-ben vagy az erősítőben hazavágok valamilyen elektronikai alkatrészt?

Figyelt kérdés
Ha eszembe jut előtte, akkor a radiátoron levezetem a töltést, de ha nem, mindig a frász kerülget, hogy hazavágom a méregdrága erősítőmet. Mit javaslotok, hogy tudnám ezt a jelenséget megszüntetni? Gondoltam, hogy földelem a kanapé huzatát, de hatásosan nem tudom megcsinálni. Ti mit tennétek?

2020. márc. 4. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet kicseréltetni a bútort?

Ha már nincs rá mód, akkor próbálkozz ezzel, először egy olyan helyen, ami nem látható, hogy nehogy még foltos is legyen:

[link]

2020. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tegnap 10:39: Ezt nem szeretném, mert ezen ülünk, fekszünk, stb, ezért nem akarok egy ilyen mikrobevonatot. Arról nem beszélve, hogy kéne vagy 10 flakon a felületre...
2020. márc. 5. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mosható az a huzat (és tényleg csak attól van), akkor jó sok öblítővel alacsony hőfokon lehet hogy megszűnne a probléma.
2020. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!