Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Meddig lehet egy rugós matraco...

Meddig lehet egy rugós matracot tárolni az eredeti csomagolásában feltekerve?

Figyelt kérdés
Szeptemberben költözünk, viszont most találtunk egy nagyon jót akciósan. De nem tudom, hogy nem lesz-e baja,ha olyan sokáig nem bontjuk ki.

2020. ápr. 26. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem már az sem tetszene, ha a rugós matracomat feltekerve szállítanák. Miért?

Összeakadnak, megtörnek a rugók, nem hiszem, hogy jót tesz neki még egy hétre sem, nemhogy félévig.

2020. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eredeti csomagolásban nem lesz semmi baja! lehet, hogy már hónapok óta legyártották mikor végre megveszi valaki. Ami olyan, azt meg amúgyse feltekerve, levákomozva árulják.
2020. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól van 2-es, akkor másképp írom!


Kérdező, ÉN nem vennék olyan RUGÓS(!) matracot, amit összetekerve lehet szállítani és utána még félévig feltekerve tárolni, mert nyilván nem egy minőség és 2 hét múlva a bordáitokon fogjátok érezni az összes rugót!

2020. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!