Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Darab szőnyeget, amit készen...

Darab szőnyeget, amit készen lehet megvásárolni (nem padló szőnyeg, nem futó szőnyeg) hogyan lehet elvágni és beszegni, hogy ne bomoljon ki?

Figyelt kérdés

Minden megoldas erdekel!

Nagyon fontos, és légyszi olyat ne irjatok, hogy nem lehet. Mindent lehet csak még nem tudom hogy!



#szőnyeg #beszegés #megszegés #Darab szőnyeg #Kész szőnyeg #Szőnyeg szegés
2020. jún. 2. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Boltban beszegik!
2020. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű. Az előttem szóló elmondta. Spéci gép kell hozzá. A fonákján bejelölöd, hogy hol vágják. A többi az ő dolguk
2020. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Rengeteg ilyen helyen foglalkoznak úgynevezett szőnyegszegéssel, ahol egy direkt erre kitalált géépel megoldják helyetted.

Egyébként házilag is megtudod csinálni, de ahhoz érteni kell és pokoli időigényes azt kézzel.

2020. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És a színben, minőségben hozzá illő fonál is csak a boltban van.
2020. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Köszönöm! De kicsit félreértettétek a kérdést.

Kész szőnyeget, sehol nem vállalnak. Tudom, mert körbejártam. Illetve a kész szőnyeg nem vágható.

Nem tudom ezt elfogadni. Biztos van rá megoldás.


A macerás dolgok nem ijesztenek meg. 290x300 - as szőnyegből ami fekete - feher szálakból volt szőve, kiszedtem a fekete szálakat kézzel.


Mit tegyek? Nem tudom elhinni, hogy csak engem érint ez a probléma. Neten sem találok erről semmit.

2020. jún. 4. 19:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért nem írtad le érthetően a kérdést??

Szóval egy meglevő szőnyegedet akarodkettévágni??

2020. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fogod a "hátán" pengével elvágod. Egy fólia csíkkal lezárod. Kicsit hosszabb öltésekkel, mint a kettéhajtott fóliacsík szépen beszeged.


Hogy ezt kézzel hogyan lehet szépen megcsinálni fogalmam sincs. A csíkot szépen kell vezetni, a vastag fonalat vastag tűvel átszúrni a szőnyegen (egy kis fogóval el tudom képzelni), de a kettő együtt komoly kihívás.

2020. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon kedves vagy, köszönöm. Igyekeztem a kérdést érthetően megfogalmazni, egyéb módon most sem tudnám.

Megoldhatónak látom azt amit leírtál, viszont légyszi segíts abban milyen fóliacsíkra gondoltál?

Illetve hol vegyek ilyen fóliacsíkot?

2020. jún. 5. 16:54
 9/13 A kérdező kommentje:

A szőnyeg

[link]

2020. jún. 5. 16:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Bakker, miért nem veszel két kisebb méretet???


[link]

2020. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!