Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kisfiúknak friss zöld árnyalat...

Kisfiúknak friss zöld árnyalatú fal nem túl nyugtalanító? Pl Dulux Line árnylatból a világosabbak?

Figyelt kérdés

Nekem is és a kisfiamnak is tetszik nem túl világos sárgás?


[link] Html A Lime 5?


2010. júl. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik. a sárgászöldesokker (amivel kezdődik), a lime 1 a többi az túl halovány. olyat is csinálhatsz hogy halványabb a fal és egy erős árnyalatú verzióból egy vastag függőleges sáv az egyik falra pl ha 4m széles a szoba akkor a sáv középen 2-2,5m.


vagy 3 fal világos 1 fal sötét.


csak ne kórházzöld legyen (menta zöld szerű) :) az nyugtalanító szín.

2010. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért gondolja mindenki, hogy a duluxal jól jár? kb pont 2x annyi mintha kevertetnél.
2010. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem Dulux lesz a festék hanem egy sokkal olcsóbb lengyel. Csak itt tudtam megmutatni mire gondoltunk... de nem is a márka a lényeg hanem a szín kedves utolsó
2010. júl. 30. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor elnézést:)csak több ilyen előre kevert festék kérdés volt, és nem értettem, hogy miért nem számol senki.De akkor pont rossz helyre írtam:)


Ha budapest környékiek vagytok, egy utat megér a bauhaus festékosztálya. sajátmárkás festékből kevernek egy nagyon széles színskálából.elég olcsón, és jó minőségben.

2010. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kecskemétiek vagyunk... már meg van a bolt ahol festéket veszünk...Sniezka Max szines falfestéket veszünk. Ha kell kevernek is.
2010. júl. 31. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!