Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egyedi méretű (nem luxus)...

Egyedi méretű (nem luxus) szőnyeget hol lehet készíttetni?

Figyelt kérdés

Nekem kb 280 x 480 -as méretben kellene, 10 centi ide vagy oda nem számítana, szóval ha volna ekkora méretű előre gyártott az is jó volna, de olyat sem találtam. Létezik egyáltalán ilyen, hogy egyedi szőnyeg gyártás? Több kis szőnyeg nagyon nem volna jó, ezen az egy helyen egybe nagy kéne.

Eddig egy helyet találtam a neten ahol van ilyen opció, de az 725.000 Ft volt :)

Nagyon köszönöm!!



2020. jún. 18. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész Diegóba, vagy valamelyik szőnyegházba, levágatsz szőnyegpadlóból a 3 méteresből 5 m-t és a szolgáltatásaikat igénybe véve levágatod a neked megfelelő méretűre és beszegeted velük.
2020. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nahát, ez ott opció? Ha egy padlószőnyeget körbeszegnek az már használható szőnyegként vagy az aljával még kell csinálni valamit?

Köszi szépen!!

2020. jún. 18. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Szívesen!:)

Az aljával már nem kell csinálni semmit. Arra figyelj, hogy ne padlófilcet vegyél - mert az nagyon vékony, bár abban is van gumis hátoldalú - hanem kifejezetten szőnyegpadlót.

Itt beállíthatod a méretről, színről, mintáról az elképzeléseidet

[link]

Mielőtt vásárolsz (bárhol) tisztázd, hogy vágatni akarsz belőle és szegetni akarod.

De millió helyen van - akár a Bauhausnál is - csak előre tisztázd mindenütt az igényeidet!

[link]

2020. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!