Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha KLASSZIKUS stílusú (vagy...

Ha KLASSZIKUS stílusú (vagy hasonló) szobákat szeretnék látni, de csupán 250-280 cm belmagasságú épületekben berendezetteket, akkor milyen keresőszavakat használjak? Angol/magyar mindegy! Barokk, rokokó, reneszánsz, gótikus, bieder, polgári mindegy!

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Én ha ezeket írtam be, találtam olyan képeket:


[link]


[link]

2020. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Rusztikus
2020. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk írd be, hogy antik enteriőr.

(Bár ezek nem 250-280 magasságban léteznek, ezek egy kunyhó, vagy egy panel méretei)

[link]

2020. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
270 a normál belmagasság. A -20 és +10cm csak a nem számít. Csak a mennyezetig rakott bútort befolyásolja.
2020. jún. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem.


De nem is ez látható fent méteres félkövér betűkkel.


Arra jöhetnének még szép számmal hozzászólások!

2020. jún. 30. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nem fogsz tudni ennyire szűrni. Mert aki ezeket a stílusokat szereti, jó eséllyel nem modernbe költözik. De írd be csak a fenti stílusokat, aztán görgethetsz, hátha akad köztük olyan, ami alacsonyabb szobába készült, vagy csak használd a képzelőerőd, hogy nálad hogy mutatna mínusz annyi centivel :) (Gondolom, rövidebb láncon lógó csillár és kevesebb sor díszléc.) Vagy készíts persze 3d látványt, ha ügyfélnek lenne, akkor pont abban a szobában pont azt fogjátok látni, amire kíváncsiak vagytok.
2020. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Vagy használd a képzelőerőd, hogy nálad hogy mutatna mínusz annyi centivel :)"


Hát jó sza...


...furán. :P


Azt vettem észre minden szép stílushoz szinte dukál, kiköveteli magának a tágas, otthonos nagy belmagasságot. Istenigazából csak így mutat jól, vagy legalábbis így mutat a legjobban.


A Titanicos példa nem volt rossz, de ott meg szerintem még a standard 250-280 cm-t sem érte el a kabinok mennyezete.


"Vagy készíts 3D látványt."


EZ ÉRDEKELNE! :) Hogyan tudnék, hogyan/mivel lehetséges egyáltalán ilyen terveket létrehozni (és mely programokkal tudnám elérni), hogy a terv létrehozása közben selyemszövet-tapétákat, rokokó díszléceket/stukkókat, egy méter magasságig fehérre festett fát, és barokk, vagy empire bútorokat válasszak ki valamely legördülő listából, hogy aztán a 3D látványtervbe be tudjam illeszteni azokat?


Ez egy jó ötlet, csak még elképzelni sem tudom mely program tartalmaz ilyen opciókat. :)

2020. júl. 4. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam barokk stílusú a ház és csak 240 a belmagasság. Így is jól mutat, bár nyilván 270-el még látványosabb lenne.
2021. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!