Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Más is van így?

Más is van így?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok berendezni a lakásomat,semmi sem tetszik annyira,hogy meg vegyem mert mi van ha megveszem és találok szebbet.Kanapét már megbántam,hogy meg vettem.

Csak ülök a megbánt lanapémon és agyalok hogy mit kellene hová rakni.Pedig kreatív ember vagyok a berendezéshez még is hülye vagyok.

Ti,hogy rendezkedtetek be?



2020. júl. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyű dolgom van: semmire nincs pénzünk, úgyhogy a nagymutterék leharcolt bútorait kerülgetjük.
2020. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hozzá érzékem. Mindenki dicséri az otthonunkat, pedig nem a legdrágább bútoraink vannak.

Ha neked nincs ebben szerencséd, akkor vagy kell egy lakberendező (pénz-pénz-pénz!) vagy nézegess a neten lakáskultúrát, enteriőröket és amelyik megtetszik, ahhoz hasonló dolgokat keress és olyan színeket használj!

2020. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1-es, pedig pont a "nagyibútorokból" lehet festékkel, vagy fóliával most oly divatos retrodizájn lakásbelsőt kialakítani.

Ráadásul a most kapható retrók, vagy retroutánzatok méreg drágák.

2020. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a színekkel szokott bajom lenni. Mármint, mindig tudom, hogy milyen típusú bútort akarok, szóval, hogy például a kanapé milyen típusú legyen, csak pl. soha nem tudom, hogy az inkább fehérebb, letisztultabb irányba menjek, vagy pedig barnább, otthonosabb kinézetre, mivel mindkettő tetszik.


Amúgy nézegess Pinteresten képeket, nagyon jó inspiráció lehet. Amúgy talán próbálj ki néhány lakberendezős programot. Lehet, hogy ha az adott bútorokat berakod egyszerre egy szobába a programban, akkor rájössz, hogy az úgy megfelelő lenne-e neked.

2020. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-nek!

Ezek is retrók:

[link]

2020. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!