Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan szellőztessek ki a...

Hogyan szellőztessek ki a szobámban?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja büdöset erzek a szobámban(nincs bent szemét).az ablak kinyitása nem használ, a ventillátor bekapcsolása az ablak felé irányítva sem. légfrissítőt nem szeretnék használni. valami ötlet?
2020. júl. 29. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Festés-mázolás, bútorhuzatok, szőnyegek tisztítása.nincs valahogy egy elbújt döglött egér?
2020. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is láttam olyat, hogy bemászott valahova egy egér és elpusztult, de valami apró lyukban, a ház tulaja megbolondult mire rájött hogy honnan a szag... :S

Penész tud még ilyeneket produkálni, hogy láthatatlan helyeken nő.

Mindenképpen a szag forrását kellene megkeresni.

2020. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A penész nálam is művelt érdekes dolgokat, főleg falhoz érő bútoroknál, szekrény, ágy háta mögött...


Szagtalanítás? Pl. Ceresit STOP műanyag házas, abba lehet venni betéteket több illatban, nekem dohos, penészes helységben bejött.


https://www.youtube.com/watch?v=wy3BMW5cFE8


Vagy iozinátor készülék, én kaptam ilyent, kb 7000 Ft lehetett pár éve


[link]


Elektromos, még hosszabbítóval az autóba is bevittem és járattam. Elég jól elveszi ez is a szagokat ha kb 1 órát járatod egy zárt helységben, csak utána ki kell szellőztetni.


Ha nem találod a forrást, a fentiekkel próbálkozhatsz. Ceresit általában kapható minden nagyobb boltban (pl INTERSPAR, TESCO, stb), csak nézd meg hogy a doboz+1 betét vagy 2 db betét szokott lenni, a doboz is kell hozzá.

Én főleg télen használtam, meg dohosabb pincében, fürdőszobában, hatásos csak figyelni kell hogy a betét mikor fogy el. Nekem 3-6 hétig tartott egy betét, levendulás vagy milyen volt amit utoljára vettem, jó illat lett a helységben és kivonta a párát, szagokat.

2020. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, szerencsére nincs döglött patkány/egér és penész sem.
2020. júl. 29. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szellőztető rendszer
2020. júl. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Dekaszuszi te mit keresel itt? xd a kis kokszos áttévedt a kondiból lakberenezőre?
2020. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Épületgépész vagyok baxod😹
2020. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy csak a nevem koxos, én nem élek vele😹
2020. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vágom
2020. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!