Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Műfenyőt szeretnénk vásárolni,...

Műfenyőt szeretnénk vásárolni, milyet vegyünk és hol?

Figyelt kérdés
Tudtok tippeket adni (Miskolcon lakunk) melyik típust vegyünk ami igazán hasonlít egy igazi fenyőre? Ha összecsomagoljuk, nem gyűrűdnek a levelei össze? Várom a tanácsokat, tippeket.
2008. nov. 26. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, mi tavaly egy kölcsönkapottal voltunk, mert elutaztunk és nem akartuk a lakást feldíszítetlenül hagyni de hülyeség lett volna igazit, vagy saját magunknak venni.


ez egész szép volt. ki lehetett egyengetni a szárait, és egy óra alatt kirugta magát.


szerintem olyat vegyetek ami, ki van állítva, ott nézzétek meg, nektek az jó lenne-e. húzd végig jól a kezdete, hogy nem nagyon hullike, vagy rázd meg jól a fát. (mint az igazinál :D)

2008. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve 1,5 m magas Tescos fenyőt vettünk.Hazahozta a férjem,na az olyan satnya,aprólevelű volt,hogy megijedtem.Feldíszítve viszont nagyon szép.A sógornőmék drágább, dúsabb levelűt vettek,na azon nem mutatnak olyan jól a díszek mint a mi satnyánkon,valahogy elvesznek a levelek között a díszek.Nagyon meleg a lakásunk,hamar hullott a fenyő ezért vettük,és nem bántuk meg.Formás,mutatós,igaz kicsit tényleg gyűrött kicsomagolás utánn a levele,de kirúgja magát.Szalagokkal szimetrikusan díszíthető,olyan mint a filmekben a szép fenyőfák.Még most is jó lesz pedig 5 éve 1200 ft-ért vettük!
2008. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a tescoban vettük 2 éve 10.000ft árt fehéret és nagyon jo mert tényleg mindenhol dús és nemkell érte pénzt adni minden évben és arrol nem is beszélve hogy nagyon sajnálom a 40 éves fákat hogy az emberek gondolnak eggyet és kivágják 1 nap alkalmábol
2008. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is vettünk 3 éve egy hatalmas 2méter 70centiset.mi a bricostorba vettük(20 ezerért) és gyönyörű,én legalábbis elvagyok ájulva tőle. tavaly anyuék is vettek egy másfél métereset a 100-forintosba és az is hibátlan.szerintem megéri!!!!nem piszkolsz és nem kell csak egyszer megvenni.
2008. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Pár napja a Cora-ban jártam és ott elég érdekes műfenyők voltak, egy fán többféle méretű fenyőág. Na az elég érdekes volt...
2008. dec. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!