Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan kell megjavítani az...

Hogyan kell megjavítani az irodai székemet, mert állandóan lesüpped, leereszkedik? Vagy már kuka?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Magát a gázrugót nem tudod javítani, így sajna kuka.
2020. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hallottam youtubeon hogy valami cilindert kell kicserélni. Az micsoda akkor?
2020. aug. 7. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Passz, de ezekben túlnyomás van, és nemigazán lehet szétszedni. Meg ezek szerint a youtubeon se mutatták meg, hogy mit szereltek.
2020. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egész széket nem kell kidobni. Szét kell szedni és keresni kell hozzá gázrugót a neten. 5-12 ezer forint körül vannak. Pontosan le kell mérni a hosszát és az átmérőt.
2020. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gázrugó ment tönkre benne. Ki kell cserélni. Mármint nem feltétlenül a komplett széket, hanem a rugózó szárát. Én a Metroban vettem másikat. Elég nehéz a talpból kiütni, csavarlazítóval fújd be bőven és hagyd abban állni egy napot. Én így tudtam nagy nehezen kiütni a régit.
2020. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
OK de ha én nem merem kicserélni, mert még több kárt okoznék, milyen szakember foglalkozik ezzel?
2020. aug. 8. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Le kell húzni az ülőlapot, le kell húzni a lábat. Utána fogod az újat beteszed a talp és az ülőlap közé és rányomod. Ennyi. Nincs semmivel rögzítve. Magától szorul össze az egész. Pont ezért kicsit nehézkes a széthúzás. Ahogy írtam csavarlazító legyen. Satu, nagykalapács sem árt. Még annyi, hogy ne közvetlenül a teleszkópot üsd! Tegyél rá valami fa vagy műanyag darabot.

Fogalmam sincs, hogy kit tudnál erre a munkára felbérelni... Ha a keresőbe beírod, pl Budapesten van erre szakosodott cég.

2020. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 semmisemjó ***** válasza:
2020. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!