Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik IKEA áruházba érdemes...

Melyik IKEA áruházba érdemes menni az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Az online rendeléssel sajnos problémák merültek fel, nem is tudok egy darabig próbálkozni vele. Elég messziről mennék fel Budapestre, hogy személyesen rendeljem és fizessem ki a bútordarabokat. Melyik IKEA áruházba (Budaörs, Soroksár v. Örs vezér tér) menjek? Mindegyikből szállítanak vidékre (Dél-Dunántúl)? Vagy esetleg vegyem figyelembe azt, hogy a kinézett termékeik melyik helyen vannak többségben raktáron?

2020. aug. 18. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
"Vagy esetleg vegyem figyelembe azt, hogy a kinézett termékeik melyik helyen vannak többségben raktáron?" Bingó!
2020. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Örsön parkolni és rakodni nem olyan jó, mint a másik két áruházban.
2020. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok az 1-es válaszolóhoz. Mindenképp azt nézd meg, hogy amit rendelni szeretnél, hol van raktáron!

Nekünk például a Budaörsibe kell mennünk, mivel minden ott van, amit szeretnénk.

2020. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én vinném el autóval. Meg szeretném kérni őket hogy a jövőhét folyamán szállítsák el a darabokat Pécsre. Ehhez nem mindegy,hogy melyik üzletbe megyek? Online akartam ezt az egészet megcsinálni értelemszerűen, de az oldallal problémák voltak.
2020. aug. 18. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Örs-ön nagyobb a választék-mindig

Budaörs jobban esne felétek.

Soroksárnak meg a vezetése tré, és állandóan küzdés van a cuccokkal, örökké kifogy minden, meg hiányos.

2020. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4! Akkor is oda menj be ahol raktáron vannak a termékek, mivel értelemszerűen onnan fogják szállítani őket.
2020. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az Örs a "legbejáratottabb", ott mindig elég simán megy minden, a budaörsit nem annyira ismerem, viszont az 5-ös válaszolónak nagyon igaza van Soroksárral kapcsolatban, ott sajnos nagyon rosszul szervezett a raktár, sokat kell várni, nem megy a komissiózás (persze ez is a várakozást növeli), szóval összességében eléggé szét vannak esve, persze amiatt is lehet, hogy kb a teljes déli országrész nyugattól keletig odajár vásárolni.
2020. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem lényeg hogy holnap rögtön összeállítsák, csak leadnék egy listát hogy ezek kellenek és hozzák Pécsre amint tudják. Online letiltották a kártyámat 72 órára, pedig az ő felületükön volt a hiba, én pedig nem tudtam, hogy ha sokat próbálkozok ez fog történni....
2020. aug. 18. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel oket telefonon, hogy egyaltalan lehetseges-e, hogy igy rendeld meg. Velem volt mar olyan, hogy hiaba mentem el az aruhazba, azt mondtak, hogy akkor is neten keresztul kell megrendelnem a termeket (ez nem az Ikea volt! ). Csak nehogy igy jarj veletlenul. Egyebkent csak a Soroksaribol szallitanak hazhoz, 6 honapja legalabbis ezt irtak a honlapjukon, amikor rendeltem.
2020. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!