Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találok fa födémes házhoz...

Hol találok fa födémes házhoz lakberendezési ötleteket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire gondolsz. Nekün is fa födémünk van, de ehhez miért kell másmilyen lakberendezési ötlet, mint a nem fafödémeshez?

Mi a stilusotok? Mi a ház épitészeti jellege?

Mi direkt parasztház jellegűt épitettünk, úgy is van berendezve, azért is van fafödém.

2010. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj de jó hogy írtál igen nem volt egyértelmű a kérdés feltevés igazad van :)szóval a helyzet az hogy most fejezzük be új házunk építését ami látszó fa födémes parasztház jellegű lett.sötét fa ablakokkal és spalettával igen jól néz ki de a belső része most mikor már a berendezésnél járunk meg ijesztett és fő a fejem még pedig azért mert a gerendákat is szeretnénk sötét színre pácolni de mindenki azzal ijesztget hogy sötét lesz a belső rész,úgy gondoltuk hogy sötét bútor sötét gerenda fehér fal.például az asztalost már kicsinálom mert nem tudom eldönteni sötét legyen e a konyha bútor ő szerinte túlzás lesz..á nem voltam ilyen bizonytalan még az elején de a sok szakember elbizonytalanít:)))ti hogy oldottátok ezt meg???nagyon várom a válaszod
2010. aug. 6. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sötét fafödém, fehér falak, a bútor pedig sötét fa, de pl. az ülőgarnitúra direkt vajszinű bör lett, de a váz az sötét fa. A konyhabútor még nincs kész, de minden megvan hozzé, az is sötét fa lesz, nálunk MINDEN fa ugyanolyan szinű, tehát az ablakok, födém, bútorok. Ahol az ablakokat csináltattuk, ott vesszük a festéket és mi magunk festettük pl. a födémanyagot, még felrakás előtt. Most utólag festitek a födémet? Mert ha összeszárad, az NAGYON csúnya lesz ám!

Nálunk az összahtás egyáltalán nem sötét, mivel az ülőgarnitúra tulajdonképpen világos, csak a kerete sötét, igy nem nyomja el a szobát. Mi is tartottunk attól, hogy a mennyezet esetleg agyonnyomja a teret, mivel sötét, de épp ezért kicsit magasabb a belmagasság és igy szép tágas és világos tudott maradni a tér.

2010. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát most nagyon megnyugtattál köszi:)a mi belvilágunk is magasabb direkt ezért de a bútorok miatt aggódtam de mi is pont így szerettük volna hogy legyen minden egyszínű:)a padló világos lett nektek?
2010. aug. 7. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!