Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretném átalakítani az...

Szeretném átalakítani az egesz szobám de rengeteg felesleges holmim van amivel nem tudom mit csinaljak lenne otletetek? Pl rengeteg könyv ami nekem nem kell, rengeteg ruha, ekszerkeszitesi es egyeb hobbi dolgok, alkatrészek stb.

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értelmezem, hogy a kidobás/elajándékozás/eladás nem játszik? Mert az lenne a legkézenfekvőbb. Ha muszáj megtartanod őket, akkor ajánlom, hogy vegyél szebb tárolódobozokat pl ikeában van jyskben. Akár a szekrény tetejére is teheted, mégis jól mutat. Ha esetleg nagyobb kereted van, ajánlom, hogy olyan ágyat vegyél, aminek alul tárolófiókja van. Oda is sok holmit be lehet suvasztani.
2020. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A könyveket add nekem. Fizetem a pk-t. Persze csak ha nem szentjohanna gimi meg ilyen szarságok.
2020. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután azt írod, hogy "felesleges" nekem az jön le, hogy kidobni sajnálnád, de megszabadulnál ezektől.

Nem tudom merre laksz, de már szinte mindenütt van könyvtár, oda kell bevinni, fognak örülni! Léteznek antikváriumok is.

Vagy add a 2-nek, de nem ártana, ha előtte informálódna a pk-ről, lehet meglepődne.

Vannak kreatív klubok/csoportok - keress rá a Facebookon - kiírod, 5 perc múlva lesz gazdája.

A ruhák?

Női? Férfi?

A nőit én anyaotthonnak adnám, a férfit hajléktalanokat segítő szervezeteknek, ha már a rokoni/baráti körben nincs olyan, aki szívesen viselné.

Egyébként én minden holmit ami nem kell, a kuka tetejére szoktam tenni és pillanatok alatt eltűnik.

2020. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Árazd be, nézz utána a neten, mennyit érhetnek. ami olcsó, tedd ki ingyen elvihetősre, ha pl. társasházban laksz, vagy a járdára, ha városban.

A többit vidd el bolhapiacra vagy hirdesd meg a neten!

2020. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Amit az elmúlt 3 évben nem használtál, azt a tapasztalatok szerint már nem is fogod. Kuka, vagy add tovább valakinek: jófogás, ingyen elvihető.
2020. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, amit lehet, adj el.

Könyv jól jöhet egy közeli könyvtárnak, de akár kórháznak, idősek otthonának is.

Ruhák esetében odaajándékozhatod ismerősnek, eladományozhatod. Még a rongy állagú ruhákat se muszáj a kukába dobni, az ilyeneknek tudnak örülni pl az állatmenhelyek.

Hobbi dolgokat én megpróbálnám odaadni egy közeli sulinak, ovinak, kórháznak, idősek otthonának megint csak.

Az alkatrészek nem tudni mit takar, valahova csak el lehet adni vagy ajándékozni.

2020. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!