Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Székhuzatot vegyek inkább...

Székhuzatot vegyek inkább vagy huzatassam át kárpitossal?

Figyelt kérdés
berta szék
2020. szept. 22. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel egy 9ezer Ft-os székről beszélünk, egyiket sem, mert darabra drágábban fog kijönni. Varrj rá huzatot, ha tudsz varrni, úgy a legolcsóbb, egyébként meg szívfájdalom nélkül dobd ki és textilbőrt meg soha többé ne vegyél!

Itt a Berta szövettel:

[link]

2020. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem neked a kész székhuzatokat, ha mindenáron ragaszkodsz a székekhez, akkor inkább ez legyen, mint az átkárpitozás, mert annak az árán már 2 újat veszel.

[link]

2020. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél újat és tegyél rá székhuzatot!
2020. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huzat. Az újrakárpitozás szerintem drágább lenne, mint amennyibe eredetileg került!
2020. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezeket a székeket 15 éve 15.000ft/db áron vettük. Már tisztítani sem lehet megfelelően, az ülőfelülete repedezett, viszont kényelmessége vetekszik egy fotelével. Úgy döntöttem, hogy ráköltök 6 székre egy 10.000ft-ot. Megrendeltem rá barna székhuzatot wish-ről.
2020. okt. 3. 08:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg a székhuzatot. Szép és praktikus.
2020. nov. 29. 06:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!