Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Karosszékek közül a legpárnázo...

Karosszékek közül a legpárnázottabb, legkényelmesebb ülőfelületűek melyek? Textilbőr, vagy szövet. Linket is kérek, hogy mely áruházakban lehet megvásárolni. Nagyon elegem van már a kemény ülőfelületű forgó karosszékekből!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm fáradozásaitokat!

2020. okt. 2. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Linkkel nem sokra mész, onnét nem látszik, hogy mennyire kényelmes. Még ha valaki konkrét típust is ajánl, hogy az nagyon kényelmes, neked nem biztos, hogy az. Bizony el kell menned személyesen egy bútoráruházba végigücsörögni a székeket. No de van annál rosszabb elfoglaltság is :-)
2020. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Textilbőrt ne vegyél, akármilyen kényelmesnek tartod a bútort!
2020. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Textilbőrrel mi a baj második? És mit ajánlasz helyette?
2020. okt. 2. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Bőrt, jobb minőségű műbőrt, szövetet.

Bár én utálom az első kettő esetében, hogy nyáron a combomhoz, hátamhoz ragad, nekem a szövet jön be.

A textilbőr meg egy szemét, különösen olyan bútor esetén, ami nagy igénybevételnek van kitéve. Pár hónap és elkezd leperegni róla a rákent anyag és marad a textil.

Így:

[link]

2020. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy hol lenne! Például ha étkezőszék, akkor a szennyeződések elkerülése végett és a könnyű tisztántartás miatt a szövet nem ajánlott, ha viszont nincs ilyen veszély, például szobába fotel, akkor a legolcsóbb és legkomfortosabb megoldás a szövet!

A zsákszövet durvább anyag, vászon vagy plüss viszont mindkettő jobb érzetű, főleg az utóbbi!

Ha kényesebb hely, és így a szövet kilőve, akkor fényes felületből mindenképp vagy valódi bőr, vagy műbőr, de a textilbőrtől én is óvaintelek! Igaz nekünk 3 év után kezdett el leperegni, de a lényeg ugyanaz, a valódi bőr pedig általában iszonyú drága, így a műbőr lehet a legjobb választás!

Anyagokról ennyit, a kényelemről viszont nem lehet mit írni, egyéni dolog, azt élőben személyesen kell kipróbálni bútoráruházban, vásárlás előtt!

2020. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok. "Étkezőszék" - bocsi, csak most láttam jobban, hogy "forgó", szóval akkor annyira nem lehet "szennyező" helyen, szóval akkor elvileg szövet vagy bőr kárpit is jó lehet, innentől nyitottabb a dolog, de lényegében nem változott a többi!
2020. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 puritan ***** válasza:
76%

Ezt próbáld ki: [link]

Nagyon kényelmes, egy bő fél éve van meg, és még semmi baja a műbőrnek.

2020. okt. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!