Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Merjek lávalámpát venni, mert...

Merjek lávalámpát venni, mert szeretem csak ez történt?

Figyelt kérdés
Nos, régen vettem egy kékes lávalámpát és nagyon szép volt, de egy nap este hirtelen lekapcsolta az áramot az egész lakásban. Bevallom sokáig volt bekapcsolva, de lehet csak hibás volt és azért pukkant le az áram? Emiatt is félek venni, de annyira szeretem őket, hogy megkockáztatok. Lávalámpásoknál történt ilyen? Mennyi ideig szabad bekapcsolva hagyni éjszaka mondjuk? Veszélyes amúgy, ha pl. véletlen leesik azt kifolyik a cucc?

2020. okt. 4. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima zárlat volt, ha pukkan valóban az szebb látvány de annak 10.000:1 az esélye.
2020. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt honnét tudod, hogy az kapcsolta le?
2020. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát máskor nemvolt ilyen és aznap csak a lavalampa volt ugymond "uj" cucc amitol esetleg lehetett. bár lehet tiszta véletlen de bennem maradt a lavalampa oka is :D..
2020. okt. 4. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A lávalámpába csak egy sima egyszerű izzó van, ami melegíti a cuccot. Semmi komolyabb elektronika nincs benne.

Nem veszélyesebb, mint egy éjjeli lámpa.

Nyugodtan vegyél másikat, de lehetőleg ne kínaitól.🙂

2020. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az előzőt se kinaiban vettem :D.

asszem obi vagy auchanos volt XD

2020. okt. 4. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!