Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akinek a konyhája egybe van...

Akinek a konyhája egybe van nyitva az étkezővel, nappalival segítsen!?

Figyelt kérdés
Nem veszik be az ételek szagát(hal,olajba sült dolgok)a bútorok,függönyök?Esetleg van valakinek jó ötlete arra,hogy ha ilyeneket készítek,akkor el lehessen szeparálni a konyhát valahogy?
2010. aug. 9. 21:57
 1/10 anonim válasza:
szagelszívó? :)
2010. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
függönyünk nincs, az ülőgarnitúra bőr... De a szőnyeg, székkárpitok stb nem veszik be. Mármint tartósan nem.
2010. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a szagelszívó mennyire hatékony?
2010. aug. 9. 22:13
 4/10 A kérdező kommentje:
A szagelszívó és a páraelszívó nem ugyanaz?
2010. aug. 9. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Szellőztess főzés közben. Ha nincs jó idő, akkor szagelszívó. Én még a vöröshagymát is az alatt vágom, igaz, extra érzékeny vagyok rá.
2010. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kokas Lajos ***** válasza:
Valamit, valamiért. Az "amerikai" konyha átka, hogy tökéletesen nem lehet kirekeszteni az ételszagot, még egy viszonylag jó elszívóval sem. El kell dönteni a lakás tervezésénél, hogy ki menyi időt tölt a konyhájában. Az amerikai konyha óriási előnye, hogy közösségi térré alakítja a konyhát. A ház asszonya (vagy akár az ura), nincs kirekesztve a család életéból órák hosszára, ha ebédet kell készíteni. Nekem ennyit simán megér!
2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D Jó a válasz!Egyébként egy újságban láttam olyan megoldást,hogy el lehetett egy tolóajtóval(jó naggyal)választani a konyhát,ha "szagosat" főztek.
2010. aug. 9. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos még nincs szagelszívóm (a konyhai átalakítás még várat magára egy kicsit), gyakran szellőztetek főzés közben.

Ha rendszeresen mosod a függönyöket (miért ne tennéd?), akkor nem lesz kellemetlen szaguk. Én a nagytakarítások alkalmával vizes takarítógéppel áttisztítom a kárpitokat, és nincs ételszaguk.

2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk nincs semmi gond pedig mindig bent sütünk mindent!!
2010. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont tolóajtót akartam javasolni. Ha egyszer lesz saját házam, akkor tuti olyan lesz. Ha akarom összenyitom, ha meg sok a mosatlan bezárom. :)
2010. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!