Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » F1 Ferrari ágyneműhuzat hol...

F1 Ferrari ágyneműhuzat hol kapható?

Figyelt kérdés
Egyszemélyes ferrari dunyha és párna huzatot keresek, egyszemélyeset.

2020. nov. 23. 13:58
 1/5 anonim válasza:
41%

Googleba beírva első találat volt! Tessék keresni, mert mindent meg lehet találni, nem beszélve arról, hogy 1 másodperc alatt választ kapott volna a kérdésére, így pedig lassan 1 órája semmi válasz...ki tudja mikor jönne válasz....napok múlva és akkor tovább várna addig amíg nem ír senki? Nem rosszból mondom, de tényleg az interneten minden ott van, csak be kell írni!

[link]

2020. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalt felhasználója vagyok a google-nek és majdnem 3 órája keresek. Mielőtt kioktatja a másikat rápillanthatott volna, hogy egyik sincs készleten és valószinüleg nem is lesz ahogy elnézem.
2020. nov. 23. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
E-bay vagy ilyesmi nem jó? Ott biztos van.
2020. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
36%
Elnézést, de a nincs készleten nem az én problémám és az sem szerepelt a kérdésben, hogy ez a fő probléma, nem pedig az, hogy nem találja. Rengeteg felhasználó valóban nem tud az interneten eligazodni és használni azt, így ennyi kérdésből elég nehéz volt eldönteni, hogy mi a pontos gond. Nem akartam tehát megsérteni senkit ezzel!
2020. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó lehet?

[link]

2020. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!