Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Boxspring ágyhoz milyen...

Boxspring ágyhoz milyen matracot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Adott egy Boxspring ágykeret, ami áll ágyneműtartóból és rugós ágyalapból. Erre milyen matracot érdemes venni? Több ilyen ágyat árusító weboldalon olvastam, hogy rugós matracot + fekvőbetétet javasolnak. Én ezt kicsit sokallom, mert egyrészt baromi magas lesz úgy már az ágy, másrészt árban is elég húzós. Fekvőbetétet (topper, fedőmatrac néven is fut) semmiképp nem szeretnék, a matracon lesz matracvédő huzat, illetve amúgy is meg lesz kímélve. A matraccal kapcsolatban viszont nem döntöttem még, elég lenne habszivacs matrac? Vagy van valamilyen oka annak, hogy rugósat ajánlanak hozzá?

2020. nov. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Én a helyedben memória habos matracot vennék.

De a legjobb ha besétálsz egy üzletbe és kipróbálod melyik milyen.

2020. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván kipróbálom. A kérdés inkább arra iranyult, hogy van-e értelme rugós matracot venni a boxspring ágyhoz, vagy ez inkább egyéni preferencia kérdése, mintsem az ágy sajátja?
2020. nov. 26. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Neked kell h kényelmes legyen.
2020. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked Boxspring ágyad van egyébként?
2020. nov. 27. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen az van. De nekem nem ágyneműtartós. Memória habos és fedő matrac is van ami 8cm. Elég magasak vagyunk így nem kell létra hogy le feküdjünk.
2020. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
mi a tök az a boxspring?
2020. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!