Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyi időbe telik kitapétázni...

Mennyi időbe telik kitapétázni és kifesteni egy kb 7 m2-es szobát?

Figyelt kérdés

Először is le kell szednem a régi tapétát, felrakni az új fűrészporosat és utána azt lefesteni.


A tapétázandó felület kb 23m2, de jó volna a plafont is lefesteni, mert az ablaknál penészes.


Elég korán sötétedik szerintetek várjak vele tavaszig? Melegebb is van és akkor már nyugodtan nyitva lehet az ablak.


Szerintetek ez mennyi idő? Mikor csinálnátok? Most vagy tavasszal?



2020. dec. 1. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kettő tapetazas kozott en meg is kaparnam a falat, na meg a plafont.


Ez nekem ugy 1 het munka (nem szakmam, de magamnak festettem a hazamat).


En biztosan tavasszal csinalnam, mert a festek igen durva vegyszer. Nem tudom, hogy okoz e nagy gondot, de jót biztos nem tesz tomenyen szivni egesz nap.

2020. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én is várnék vele tavaszig.


De azzal a penészedéssel kezdeni kéne valamit addig is.

2020. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is várnék vele tavaszig. De egyébként max 1 hét úgy, hogy benne van 1-2 hétvége és egyébként munkaidő után tudod csinálni csak.

Lekaparni a tapétát 1 nap, felrakni az újat 1 nap. Száradás 1-2 nap, egy réteg festés egy este, mégegy réteg a következő este. Száradás 1-2 nap nyitott ablak mellett és kész.

Mi sem vagyunk szakik, de megcsináltuk magunknak. :)

2020. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor tavasszal nekiállok. A penészes részeket lekenem addig penészölővel.
2020. dec. 1. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!