Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék ilyen fotelhez...

Hol tudnék ilyen fotelhez párnát venni?

Figyelt kérdés

A miénk tönkre ment, kéne egy új párna, hol lehet kapni?


[link]


Ezt úgy látom, csak rendelni lehet és nagyon drága a postaköltség. Lehet boltba kapni valahol? (Vas megye)



2020. dec. 5. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami tönkrement, azt nem lehet felújítani? Új huzatba varrni, vagy valami hasonló?
2020. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában a Jysk honlapjáról le lehet rendelni a boltba a dolgokat. Vagyis nem tudom, hogy a kisebb dolgoknál hogy van, de a bútoroknál van lehetőség arra, hogy a boltba átvehesd a terméket, ingyen.


Jyskben vannak párnák, érdemes megnézni élőben. Illetve Mömax, XXXLutz... ezeken a helyeken ezerféle apróság van, érdemes körülnézni.

2020. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg a listájukból a hozzád legközelebbi Jysket és vedd meg.

Nem csak online lehet vásárolni, hanem online IS.


"Vásároljon Click & Collect szolgáltatásunkkal - 1 órán belül átveheti megrendelését"

A linkedről idéztem.

2020. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3-as írja... NE saját címedre rendeld, hanem szállítási költség nélkül, a legközelebbi boltba!
2020. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam a boltban, de elküldtek, hogy rendeljem meg online. (boltban nem volt) Oda szeretném rendelni a boltba ahogy mondtátok, hogy postaköltség nélkül legyen, de nincs ilyen opció... Hívni nem tudom már őket, mert 16.00 ig volt ügyfélszolgálat... Az akció pedig holnapig tart, most mit csinálak? Elegem van, hogy elküldtek mert sokan voltak és nem akartak velem szarakodni, én meg ezért utaztam fel... Most meg meg se tudom rendelni..

2020. dec. 5. 16:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Fú most találtam meg hogy "ingyenes áruházi átvétel 45000 ft felett"... A boltba meg meg tudtam volna rendelni.... Fú de ideges vagyok...
2020. dec. 5. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Sose rendeltél még online???? A 3-as pontosan odaírta, mit keress!

"Click & Collect". Azaz vedd meg online, és aztán menj el a kiválasztott boltba, ahová leszállítják. Az akciós árat online is megkapod, nem az átvételkor kell fizetni, hanem az online vásárláskor, a kattintáskor.

2020. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott van leírva, azon az oldalon, amit linkeltél.


A párna képe alatt van három "fül":


Termékinformáció Értékelések Kiszállítás


Kattints a "kiszállításra", és ott pontosan leírják, hogy mit kell tenned a Click & Collect esetén.


"CLICK & COLLECT – INGYENES SZOLGÁLTATÁS

A Click & Collect lehetővé teszi, hogy otthona kényelmében foglaljon le termékeket honlapunkon és átvehesse valamelyik áruházunkban. Akkor kell fizetnie, amikor átveszi a terméket az áruházban. Egy órával a foglalás véglegesítése után e-mail vagy SMS értesítést fog kapni arról, hogy a termékek készen állnak az átvételre.


VEGYE ÁT RENDELÉSÉT ÁRUHÁZUNKBAN - INGYENESEN

Online választékunkban számos olyan termék is elérhető amelyeket fizikai áruházainkban nem tartunk készleten. Ha szeretné csak online kapható termékeinket megvásárolni, csak rendelje meg, fizessen weboldalunkon és válassza ki bármely áruházunkat, ahova ingyenesen kiszállítjuk Önnek.


Értesíjük amint megrendelése megérkezik áruházunkba és átveheti."

2020. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam, de vásárlásnál akkor is ezt írja:



[link]


Vagyis 45000 felett lehet ingyen az áruházba kérni

2020. dec. 5. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!