Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok venni szilikon...

Hol tudok venni szilikon teatojást?

Figyelt kérdés

Interneten nagyon sokat keresgéltem, DE én áruházban tudom csak megvenni.


Pepcoba, kikbe, müllerbe, elmentem de nem találtam;(

Praktikerben a neten azt írták h nem elérhető már


Tudnátok olyan üzleteket írni ahol lehet venni szilikon teatojást pl Kika,XXXLutz,

Mömax (internetes weboldalukon nem volt)


de hasonló boltokra gondolok (Budapesti kicsi üzleteket is irhattok ahol lehet venni)


Légyszii;))



2020. dec. 17. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Egy kis 100ft-osban is el tudnám képzelni, hogy van.
2020. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Szerencséd van, a Google ebben is segít, kipróbáltam!

Google: szilikon teatojás.

Jó nézelődést!

2020. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszadó!


"Interneten nagyon sokat keresgéltem, DE én áruházban tudom csak megvenni"


Tudsz olvasni???

Szted jó kedvemben írtam ki a kérdést? Hát nem, gondoltam egy utolsó lehetőség h hátha ajánl valaki egy üzletet ahol ő nemrég vett szilikon teatojást.


Az összes találat olyan volt ami internetes vásárlás de én kihangsúlyoztam h olyan áruházat keresek ahova személyesen tudok elmenni.

Amiket kiadott azokat is csak pár éve lehetett venni (aminek van üzlete).


Úgyhogy megkérlek vagy jót vagy semmit kommentelj főleg h egy funkcionális analfabéta vagy.

2020. dec. 17. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

Elnézést kérek, most látom csak a leírást. Totál figyelmen kívül hagytam. Annyira sajnálom, hogy ha bosszúságot okoztam, ne haragudj! Pedig én szoktam előszeretettel funkcionális analfabétázni másokat, erre beleszaladok egy ilyenbe - őrület.

Hogy jóvátegyem valahogy, felajánlom, hogy én rendelek neked netről egy általad választott teatojást, és egyből oda küldetem a címre, amit megadsz. Ajándékba, ha elfogadod.

(Egyébként miért tudod csak áruházban megvenni? A netes vásárlást mi akadályozza?)

2020. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!